کارت های تصویری آموزشی لغات انگلیسی تاس چین

آموزش لغات تاس چین

سپردن لغات انگلیسی به حافظه درازمدت

مشخصات محصول :

  • مناسب برای رده سنی بالای 3 سال
  • تعداد افراد مورد نیاز 1 نفر و یا بیشتر
  • دارای 30 عدد کارت لغت و عکس دو رو ( 60 واژه انگلیسی )
  • دارای 8 عدد تاس حروف انگلیسی
  • دارای جعبه ی بازی
  • دارای بسته بندی رنگی مناسب کادوئی
  • ساخت ایران – محصولی از بازی تا
بازی تاس چین
بازی تاس چین

شرح بازی تاس چین ، این بازی بسیار آسان است . به تصاویر نگاه کنید و با استفاده از حروف موجود بر روی تاس ها ، کلمات را درست نمائید . بازی تاس چین به بچه ها خواندن و نوشتن حروف و کلمات انگلیسی را آموزش می دهد و برای تقویت حافظه کودکان بسیار مناسب است . در این محصول کودک با کلماتی که شامل 3 یا 4 حرف می باشند آشنا خواهد شد .

آموزش لغات انگلیسی تاس چین برای رده سنی بالای 3 سال تولید و طراحی شده است . کودک شما می تواند به تنهایی و هم چنین به همراه دوستان خود به انجام این بازی مشغول باشد . درون بسته بندی بازی آموزش لغات انگلیسی تاس چین ، تعداد 30 عدد کارت رنگی 2 رو موجود است ، بر روی هر طرف این کارتها یک تصویر به همراه حروف انگلیسی همان تصویر نوشته شده است . کلمات نوشته شده بر روی کارتها بین 3 تا 4 حرف دارند . تعداد 8 عدد تاس حروف و 1 صفحه بازی نیز درون این محصول قرار داده شده است .

روش کار به این گونه است که شما می توانید یکی از کارتها را انتخاب نمایید ، سپس کارت را درون صفحه ی بازی به گونه ای قرار دهید که کودک نتواند حروف انگلیسی موجود بر روی کارت را ببیند . حالا کودک شما باید با استفاده از تاس ها و حروف هایی که بر روی آنها درج شده است کلمه مورد نظر را حدس بزند و در جایگاه مخصوص بر روی صفحه ی بازی قرار دهد ( روش دیگر نیز می توان به این گونه باشد که کودک حروف مطابق با تصویر را ببیند و باید به خاطرش بسپارد ، و سپس با استفاده از تاس ها کلمه را تکمیل کند ) . شما می توانید به نمونه تصویری که در پایین آمده است دقت نمایید .

آموزش لغات تاس چین
آموزش لغات تاس چین

بسته آموزشی لغات انگلیسی تاس چین درون یک بسته بندی رنگی ارایه می شود ، این محصول با دارا بودن قیمت مناسب ، جعبه ی رنگی ، نقاط قوت و مزایای بالا ، می تواند به عنوان هدیه برای کودکانتان مورد استفاده قرار بگیرد و آنها را خوشحال نماید و هم چنین باعث تقویت حافظه و تقویت یادگیری کلمات انگلیسی در آنها بشود . شما نیز می توانید در کنار کودک خود به بازی پرداخته و اشتیاق آنها را بالا ببرید .

خرید بازی تاس چین

تاس چین انگلیسی

در صورت تمايل براي خريد آموزش لغات انگلیسی تاس چین مي توانيد بر روي ( اضافه به سبد خريد ) کليک نماييد ، سپس به بخش سبد خريد رفته و ( تسويه حساب ) را انتخاب کنيد . در مرحله بعد ( ثبت نام ) و يا ( تسويه به عنوان مهمان ) را انتخاب نماييد و مشخصات خود را وارد سيستم نماييد . در مرحله بعد روش ( حمل و نقل ) را انتخاب نموده و در انتها روش پرداخت ملت را انتخاب کنيد و وارد درگاه پرداخت بانک ملت بشويد . پس از پرداخت مبلغ و ثبت سفارش ، محصول شما برايتان ارسال خواهد شد .

لغات انگلیسی تاس چین
لغات انگلیسی تاس چین
اموزش لغات انگلیسی تاس چین
اموزش لغات انگلیسی تاس چین

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: