شهر کوچک پارچه ای

آموزش و سرگرمی در بازی شهر کوچک پارچه ای

نقاط قوت بازی شهر کوچک : افزایش قدرت تخیل ، افزایش نشاط و هیجان آفرینی ، آموزش علائم راهنمایی و رانندگی

مشخصات محصول :

  • دارای صفحه ی بازی از جنس پارچه ای
  • مناسب برای رده سنی بالای 3 سال
  • اندازه پارچه رنگی 195 × 90 سانتیمتر
  • صفحه ی بازی دارای نماد مکان های مهم شهر ( بیمارستان ، مدرسه ، آتش نشانی و ... )
  • پارچه قابل شستشو
  • ساخت ایران – محصولی از آوای باران
بازی شهر کوچک پارچه ای
بازی شهر کوچک پارچه ای

بازی شهر کوچک دارای یک صفحه ی بازی از جنس پارچه می باشد ، ابعاد پارچه رنگی 195 × 90 سانتیمتر است ، این پارچه قابلیت شستشو را دارا می باشد . بر روی این پارچه مکان های مهم شهرها وجود دارد ، کودکان شما می توانند به وسیله این بازی و سایر اسباب بازی های خود مانند ماشین ، عروسک ، هواپیما و ... به انجام بازی شهر کوچک مشغول باشند .

از نقاط قوت بازی شهر کوچک پارچه ای می توان به افزایش قدرت تخیل ، افزایش نشاط و هیجان آفرینی و آموزش علایم راهنمایی و رانندگی اشاره کرد . بازی شهر کوچک برای رده سنی بالای 3 سال تولید و طراحی شده است ، کودکان و فرزندان شما بصورت تک نفره و یا گروهی می توانند این بازی را انجام دهند و از در کنار هم بودن لذت ببرند .

شهر کوچک پارچه ای
شهر کوچک پارچه ای

می توان هدف اصلی بازی شهر کوچک پارچه ای ، را در آشنایی کودکان و فرزندان با مناطق مهم در شهرها و قوانین عبور و مرور و تردد در شهر را نام برد . کودک با انجام این بازی با خط کشی عابر پیاده ، محل صحیح پارک خودرو ، خیابان های ورود ممنوع ، مناطق بوق زدن ممنوع ، ایستگاه اتوبوس و ... به طور کامل آشنا خواهد شد . این بازی ساخت ایران بوده و محصولی از آوای باران می باشد .

در صورت تمايل براي خريد بازی شهر کوچک پارچه ای مي توانيد بر روي ( اضافه به سبد خريد ) کليک نماييد ، سپس به بخش سبد خريد رفته و ( تسويه حساب ) را انتخاب کنيد . در مرحله بعد ( ثبت نام ) و يا ( تسويه به عنوان مهمان ) را انتخاب نماييد و مشخصات خود را وارد سيستم نماييد . در مرحله بعد روش ( حمل و نقل ) را انتخاب نموده و در انتها روش پرداخت ملت را انتخاب کنيد و وارد درگاه پرداخت بانک ملت بشويد . پس از پرداخت مبلغ و ثبت سفارش ، محصول شما برايتان ارسال خواهد شد .

خرید بازی شهر کوچک پارچه ای
خرید بازی شهر کوچک پارچه ای 

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: