ترازوی آشپزخانه ساپر دیجیتالی مدل SSK-180D

مشخصات محصول :

- اندازه گیری حجم مایعات

- دارای 2 واحد اندازه گیری وزن

- دارای 2 واحد اندازه گیری حجم

- دارای سیستم هشدار دهنده برای وزن اضافی یا ضعیف بودن باطری

- دارای سنسورهای دقیق اندازه گیری

- دارای قابلیت اندازه گیری مقدار وزن اضافه شده

- دارای سیستم خاموش کننده خودکار

- حداکثر وزن کشی ترازو 5 کیلوگرم

- جنس بدنه از پلاستیک و جنس کاسه از استیل

- دارای صفحه نمایشگر دیجیتال

- رنگ محصول مشکی

- کارکرد با 2 عدد باطری نیمه قلمی

- ساخت چین - شرکت ساپر SAPOR

ترازوی اشپزخانه ساپر دیجیتالی مدل 180
ترازوی اشپزخانه ساپر دیجیتالی مدل 180

شرکت ساپر در زمینه تولید لوازم برقی ، لوازم اشپزخانه و ظروف پخت و پز فعالیت دارد ، محصولات تولیدی ساپر دارای کیفیت خوب به همراه قیمتی مناسب می باشند . امروزه استفاده از ترازوی آشپزخانه دیجیتال برای منزل متداول شده است . شما برای تعیین وزن دقیق مواد غذایی خود میتوانید همواره از ترازوی آشپزخانه دیجیتالی ساپر استفاده کنید . هم چنین برای تهیه مواد اولیه کیک و شیرینی که باید حتما وزن دقیق مواد را بدانید ترازوی آشپزخانه ساپر بکار شما خواهد آمد .

ترازوی آشپزخانه ساپر دیجیتالی مدل 180 برای وزن کردن آرد ، برنج ، گندم ، میوه ، کیک و شیرینی ، سبزیجات ، حبوبات ، خشکبار ، مواد تهیه شیرینی و بسیاری از مواد غذایی دیگر قابل استفاده میباشد . ترازوی اشپزخانه ساپر قابلیت وزن کردن تا حداکثر 5 کیلوگرم را دارا می باشد . پس سعی کنید هرگز بیشتر از این مقدار مواد غذایی را وزن نکنید چون در غیر اینصورت به ترازو فشار آمده و ممکن است به آن آسیب وارد شود . سیستم اندازه گیری و عملکرد ترازوی اشپزخانه ساپر بسیار دقیق می باشد . ترازوی اشپزخانه ساپر وزن مواد غذایی را هم بصورت گرم و هم بصورت میلی لیتر نمایش میدهد .

ترازوی اشپزخانه ساپر 5 کیلوگرم
ترازوی اشپزخانه ساپر 5 کیلوگرم

جنس بدنه ی ترازوی آشپزخانه ساپر مدل SSK-180D از پلاستیک می باشد و به رنگ مشکی بوده و هم چنین کاسه این ترازو نیز از جنس استیل ضد زنگ ساخته شده است . شما می توانید کلیه مواد غذایی که قصد وزن کردن آنها را دارید درون کاسه استیل مخصوص این ترازو ریخته و آنها را وزن کنید . شما حتی میتوانید مواد غذایی مایع مانند شیر و آب را نیز درون این کاسه ریخته و بر روی ترازو وزن کنید .

بر روی ترازوی آشپزخانه دیجیتال ساپر 2 عدد دگمه لمسی قرار گرفته است . یکی از دگمه های لمسی جهت خاموش و روشن کردن ترازو می باشد . دگمه کناری نیز برای تغییر واحد وزن می باشد که بین 2 حالت گرم و میلی لیتر قابلیت تغییر دارد . یکی از قابلیت های این ترازو دارا بودن قابلیت اندازه گیری وزن اضافه شده می باشد ( بدین معنی که شما هنگامی که وزن یک ماده را کشیدید می توانید بدون انکه آنرا بردارید وزن دستگاه را صفر کنید ) . هم چنین بر روی این ترازو یک صفحه نمایش دیجیتال جهت نمایش وزن مواد غذایی قرار گرفته است . ترازوی آشپزخانه ساپر دیجیتالی بوسیله 2 عدد باطری نیمه قلمی کار میکند . پس از اتمام باطری براحتی می توانید باطری های جدید را جایگزین باطری قبل کنید .

ترازو آشپزخانه ساپر مدل 180 به همراه جعبه
ترازو آشپزخانه ساپر مدل 180 به همراه جعبه

در ترازوی اشپزخانه ساپر اگر صفحه نمایش "0" را نشان دهد و یا اینکه 2 دقیقه دستگاه بدون فعالیت روشن باشد ، بصورت خودکار خاموش میگردد . برای استفاده بهینه از ترازو ، بعد از هر بار استفاده ترازو را توسط لمس دگمه on و off خاموش نمایید . "LO" این علامت نشانگر کم بودن باطری ترازو است و باید باطری دستگاه را تعویض نمایید . "ERR" نشاندهنده وزن بیش از حد مجاز می باشد و باید موادی را که قصد وزن کردن انها را داریم کم نماییم . برای تمیز نمودن ترازوی دیجیتال از پارچه نمدار استفاده نمایید ، برای تمیز کردن ترازوی دیجیتال هرگز از مواد شوینده استفاده نکنید . همیشه برای استفاده از ترازو آن را روی سطح صاف و سفت قرار دهید ، در غیر اینصورت ممکن است ترازو وزن دقیق را نمایش ندهد .

در صورت تمايل جهت خريد ترازوی آشپزخانه دیجیتال ساپر مدل 180 مي توانيد بر روي ( اضافه به سبد خريد ) کليک نماييد ، سپس به بخش سبد خريد رفته و ( تسويه حساب ) را انتخاب کنيد . در مرحله بعد ( ثبت نام ) و يا ( تسويه به عنوان مهمان ) را انتخاب نماييد و مشخصات خود را وارد سيستم نماييد . در مرحله بعد روش ( حمل و نقل ) را انتخاب نموده و در انتها روش پرداخت ملت را انتخاب کنيد و وارد درگاه پرداخت بانک ملت بشويد . پس از پرداخت مبلغ و ثبت سفارش ، محصول شما برايتان ارسال خواهد شد .

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: