جا قاشقی و جای کارد و چنگال پیوتر کوک سانگ

مشخصات محصول :

_ قابل استفاده به عنوان جای کارد و چنگال

_ قابل استفاده به عنوان جای قاشق و چنگال

_ قابل استفاده به عنوان شکلات خوری و دکوری

_ جنس محصول از پیوتر ( pewter)

_ دارای 4 عدد پایه در چهار طرف محصول

_ دارای درب روان و مقاوم

_ قسمت زیرین جا کاردی از جنس پیوتر

_ ابعاد جاکاردی 22 سانتیمتر در 9 سانتیمتر

_ گودی داخل جا کاردی 3 سانت

_ در 2 طرح مختلف

_ ساخت چین – برند کوک سانگ COOK SONG

جای کارد و چنگال پیوتر کوک سانگ
جای کارد و چنگال پیوتر کوک سانگ

از این محصول می توانید به عنوان جا کاردی و جا قاشقی استفاده نمایید . جای کارد و چنگال پیوتر کوک سانگ از بهترین کیفیت و زیبائی برخوردار بوده و می توانید از آن به عنوان شکلات خوری و دکوری نیز استفاده کنید . جا کارد و چنگال پیوتر در 2 طرح ارائه می شود و شما بر اساس سلیقه می توانید طرح مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمائید . طرح های جای کارد و چنگال پیوتر کوک سانگ با طرح شماره 1 و طرح شماره 2 در پایین قرار داده شده است و قابل مشاهده می باشند ، در صورت تمایل جهت خرید محصول حتما در قسمت خرید ، طرح دلخواه خود را انتخاب نمائید و تیک بزنید .

جای کارد و چنگال پیوتر طرح شماره 1
جای کارد و چنگال پیوتر طرح شماره 1
جای کارد و چنگال پیوتر طرح شماره 2
جای کارد و چنگال پیوتر طرح شماره 2

جای کارد و چنگال پیوتر دارای 4 عدد پایه در اطراف خود می باشد . قسمت داخلی جا کاردی نیز حالت پارچه ای داشته و به رنگ مشکی می باشد . درب این جا کاردی نیز به راحتی باز و بسته می شود و در حالت بسته ، کاملا بر روی قسمت پائینی چفت می شود و مانع از ورود گرد و غبار به داخل جا کاردی می شود . جای قاشق و چنگال پیوتر طول 22 سانتی و عرض 9 سانتی دارد ، گودی داخل آن نیز 3 سانتیمتر است .

جای قاشق و چنگال پیوتر
جای قاشق و چنگال پیوتر

در صورت تمايل جهت خريد جای کارد و چنگال پیوتر مارک کوک سانگ مي توانيد بر روي ( اضافه به سبد خريد ) کليک نماييد ، سپس به بخش سبد خريد رفته و ( تسويه حساب ) را انتخاب کنيد . در مرحله بعد ( ثبت نام ) و يا ( تسويه به عنوان مهمان ) را انتخاب نماييد و مشخصات خود را وارد سيستم نماييد . در مرحله بعد روش ( حمل و نقل ) را انتخاب نموده و در انتها روش پرداخت ملت را انتخاب کنيد و وارد درگاه پرداخت بانک ملت بشويد . پس از پرداخت مبلغ و ثبت سفارش ، محصول شما برايتان ارسال خواهد شد .

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: