ماکت نیسان وانت فلزی

ماکت نیسان وانت فلزی

منتشر شده در: تاریخ: 2017-11-05 بازدید: 921 نظر: 0

توضیحات درباره ماکت نیسان وانت فلزی

ماکت ماشین نیسان وانت فلزی


ماکت نیسان وانت فلزی با قابلیت باز شدن درب ها ، چراغ دار و موزیکال

 

اگر از علاقه مندان به ماکت هستید ، و یا به خودروهای ایرانی علاقه مند می باشید ، می توانید ماکت نیسان وانت را خریداری کرده و از داشتن این ماکت خودرو شگفت زده شوید .

 

ماکت ماشین فلزی نیسان وانت همانند نمونه ی واقعی این خودرو بوده و سازندگان این ماکت تمامی جزئیات را بر روی این ماکت طراحی کرده اند . تمامی سنین از داشتن چنین ماکت های زیبائی لذت خواهند برد ، این ماکت را می توان به عنوان دکوری استفاده نمود . از این ماکت می توانید در منزل ، محل کار ، نمایشگاه های اتومبیل و ... استفاده کنید .

ماکت وانت نیسان
ماکت وانت نیسان

 

ماکت ماشین فلزی نیسان وانت از جنس فلز باکیفیت تولید شده است ، قسمت های داخلی ماکت نیز از پلاستیک تولید شده است . ماکت نیسان وانت فلزی قابلیت حرکت کردن ( بوسیله کوک کردن چرخ های عقب ) را دارا می باشد . هم چنین ماکت نیسان وانت قابلیت باز شدن درب ها ، روشن شدن چراغ های جلوئی و موزیکال بودن از قابلیت های جالب این ماکت خودرو می باشد .

ابعاد ماکت نیسان وانت 13 × 5 سانتیمتر و ارتفاع آن 5 سانتیمتر می باشد . مقیاس این ماکت در مقایسه با نمونه ی واقعی 1/32 می باشد . ماکت نیسان وانت در رنگ های آبی ، سبز ، مشکی ، قرمز و نارنجی ارائه می شود و شما می توانید بر اساس سلیقه رنگ مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید .

ماکت نیسان وانت
ماکت نیسان وانت

 

ماکت نیسان وانت ساخت کشور چین می باشد . در قسمت زیرین این ماکت محفظه ی جهت قرار گیری باطری تعبیه شده است .

برای خرید اینترنتی ماکت نیسان وانت می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید و این ماکت را درب منزل تحویل بگیرید .

https://www.takzarf.com/ماکت-نیسان-وانت