آبکش 7 پارچه دسته دار استیل ضد زنگ مارک کالورنس KALORANCE

مشخصات محصول :

_ جنس آبکش تماما از استیل ضد زنگ

_ دارای 7 عدد آبکش در سایزهای مختلف

_ قابل استفاده برای شستشوی  انواع میوه و سبزیجات

_ مناسب برای آبکشی برنج

_ جنس عالی و مقاوم در برابر شستشو

_ ساخت چین – محصولات kalorance

آبکش 7 تایی استیل کالورنس
آبکش 7 تایی استیل کالورنس

این سرویس دارای 7 عدد آبکش تماما استیل می باشد . استیل بکار رفته در این محصول از بهترین کیفیت برخوردار بوده و ضد زنگ می باشد . این سرویس از کوچک ترین سایز آبکش تا بزرگترین سایز آبکش را دارا می باشد . از این آبکش ها برای شستشوی انواع میوه جات و سبزیجات می توانید استفاده نمایید . هم چنین این ابکش برای شستشو و آبکشی برنج نیز مناسب می باشد . سوراخ های موجود در این آبکش به گونه ای طراحی شده اند که آب به راحتی از این منافذ عبور میکند .

آبکش 7 تایی کالورنس دارای 7 عدد آبکش به سایز های 16.5 ، 19.5 ، 22.5 ، 25.5 ، 28.5 ، 31.5 و 34.5 ( فاصله ی بین دو دسته ی آبکش ) سانتی متر می باشد . این مجموعه به صورت سرویس و با هم به فروش میرسد . کوچک ترین سایز تا بزرگترین سایز این آبکش ها همگی مورد استفاده دارند . در قسمت زیرین کلیه این ابکش ها پایه ای از جنس استیل قرار گرفته است تا فاصله اندکی بین ابکش و سطح زمین ایجاد کند به همین علت خروج آب به راحتی انجام خواهد شد ، علاوه بر این خاصیت نصب این پایه ها در قسمت زیرین آبکش کالورنس باعث شده تا این محصول کاملا مقاوم و با دوام شود .

سرویس ابکش استیل 7 پارچه کالورنس
سرویس ابکش استیل 7 پارچه کالورنس

آبکش استیل کالورنس دارای 2 عدد دسته ی استیل می باشند که به بدنه ی آبکش متصل شده است . این سرویس درون یک بسته بندی مقوایی و رنگی ارایه می شود . سرویس ابکش 7 تایی استیل ساخت چین می باشد ولی بر خلاف محصولات مشابه دارای  کیفیت بسیار خوبی می باشد . این محصول را می توانید هم در منزل و هم به عنوان خرید جهیزیه استفاده نمایید . جعبه ی سرویس 7 تایی ابکش کالورنس در زیر قابل مشاهده است .

جعبه ی سرویس آبکش کالورنس
جعبه ی سرویس آبکش کالورنس

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: