انبر استیل مخصوص برش هندوانه

Watermelon knife

مشخصات محصول :

  • جنس محصول از استیل ضد زنگ
  • مناسب برای برش زدن هندوانه ، خربزه ، طالبی و ...
  • کارکرد آسان و سریع
  • شستشوی آسان
  • امکان برش هندوانه بصورت قطعات یکسان
  • طول انبر 25 سانتیمتر
  • ساخت چین
انبر برش هندوانه
انبر برش هندوانه

در فصل گرما هیچ چیز به اندازه خوردن یک هندوانه شیرین و خنک دلچسب نیست ، اما آیا تاکنون به این فکر کرده اید که چطور میتوانید زیبایی را نیز به سینی هندوانه خود اضافه کنید . و یا اینکه چطور برش هایی در یک سایز و اندازه بزنید ، راه حل چیزی نیست جز ابزار برش هندوانه .

هندوانه از جمله میوه های پر طرفدار در فصول گرم سال است . میوه ای که برای پذیرایی هم بسیار استفاده می شود ، اما برش زدن و آماده کردن هندوانه ، کمی دشوار و در عین حال کمی زمان بر است ، شما برای این برش از چاقوهای آشپزخانه استفاده می کنید که کار شما را سخت تر می کند . از سویی دیگر ، برش زدن یک شکل و یک اندازه هندوانه کار آسانی نیست و اغلب مواقع قادر به این کار نیستیم . شما می توانید با استفاده از ابزار برش هندوانه این کار را به راحتی انجام داده و از کار با این محصول لذت ببرید .

ابزار برش هندوانه
ابزار برش هندوانه

ابزار برش هندوانه یک محصول بسیار کاربردی در منزل می باشد ، از این محصول برای برش زدن هندوانه ، خربزه ، طالبی و ... می توانید استفاده نمائید . جنس ابزار برش هندوانه از استیل بوده و ضد زنگ می باشد و می توانید این انبر را براحتی شستشو داده و مجددا مورد استفاده قرار دهید . ابزار برش هندوانه به گونه ای طراحی شده است که کار با آن بسیار ساده و سریع بوده و شما براحتی می توانید هندوانه را با این وسیله به قطعات یک شکل بریده و آنها را برای مهمانی و پذیرائی های خود مورد استفاده قرار دهید .

طول انبر مخصوص برش هندوانه 25 سانتیمتر است ، یک سمت این انبر حالت کارد مانند و تیزی داشته و سمت دیگر آن نیز حالتی اره ای شکل دارد . در تصویر زیر می توانید مراحل برش هندوانه بوسیله این ابزار را مشاهده نمائید .

روش برش دادن هندوانه
روش برش دادن هندوانه

در صورت تمايل براي خريد ابزار برش هندوانه مي توانيد بر روي ( اضافه به سبد خريد ) کليک نماييد ، سپس به بخش سبد خريد رفته و ( تسويه حساب ) را انتخاب کنيد . در مرحله بعد ( ثبت نام ) و يا ( تسويه به عنوان مهمان ) را انتخاب نماييد و مشخصات خود را وارد سيستم نماييد . در مرحله بعد روش ( حمل و نقل ) را انتخاب نموده و در انتها روش پرداخت ملت را انتخاب کنيد و وارد درگاه پرداخت بانک ملت بشويد . پس از پرداخت مبلغ و ثبت سفارش ، محصول شما برايتان ارسال خواهد شد .

انبر برش هندوانه

خرید انبر برش هندوانه

خرید انبر برش هندوانه
خرید انبر برش هندوانه

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: