ماهیتابه رژیمی هپی کال کره سایز بزرگ

تولید کننده: هپی کال

مدل کالا: ماهیتابه هپی کال بزرگ

موجودی: موجود نیست

قیمت: 220,000 تومان

گزینه های در دسترس

* رنگ محصول:

ماهیتابه هپی کال دوطرفه کره ای سایز بزرگ

HAPPY CALL DOUBLE PAN – MADE IN KOREA

مشخصات محصول :

 • قابل استفاده برای پختن و سرخ کردن غذاهای غیر گوشتی
 • پختن و سرخ کردن غذاهای نشاسته دار
 • قابل استفاده برای پختن کیک
 • قابل استفاده برای پختن و سرخ کردن غذاهای گوشتی
 • ابعاد ماهیتابه هپی کال 30 در 24 سانتیمتر
 • گودی داخلی ماهیتابه 4 سانتیمتر
 • دارای قفل مغناطیسی بر روی دسته های ماهیتابه
 • نشان درج شده made in korea بر روی دسته ی ماهیتابه
 • درج نام happycall بر روی 2 سمت ماهیتابه
 • دارای 1 عدد واشر سیلیکونی اضافه
 • قابل استفاده بر روی انواع اجاق گازها
 • جنس بدنه ی ماهیتابه از آلومینیوم
 • پوشش داخلی الماس چهار لایه
 • پوشش خارجی سرامیک دو لایه
 • دارای تائیده از سازمان غذا و داروی امریکا (FDA)
 • دارای 2 رنگ : قرمز و قهوه ای
 • ساخت کشور کره – برند هپی کال – happycall
ماهیتابه رژیمی هپی کال سایز بزرگ
ماهیتابه رژیمی هپی کال سایز بزرگ

از ماهیتابه دوطرفه هپی کال کره برای سرخ کردن و پختن انواع مواد غذایی مانند گوشت ، ماهی ، مرغ ، سیب زمینی ، بادمجان ، کدو ، پخت کیک ، پخت برنج ، تخم مرغ و ... می توانید استفاده نمائید . جنس بدنه ی ماهیتابه هپی کال از آلومینیوم با پوشش خارجی سرامیک است ، پوشش داخلی ماهیتابه هپی کال دارای چهار لایه الماس می باشد که از بهترین کیفیت برخوردار میباشد و به هیچ وجه قابل مقایسه با سایر محصولات مشابه نمی باشد .

ماهیتابه هپی کال دارای ابعاد 30 سانتیمتر در 24 سانتیمتر می باشد و به عنوان تابه ی سایز بزرگ می توان از آن نام برد ، گودی داخلی ماهیتابه نیز حدود 4 سانتیمتر است . بر روی دسته های این ماهیتابه اهنربا قرار گرفته است تا در هنگام بستن درب کاملا چفت شوند و از ورود هوا به درون ظرف جلوگیری شود ( برای بستن درب ماهیتابه کافیست درب بالایی را بر روی درب پایین آورده و کمی فشار دهید تا دو آهنربا به هم بچسبند و درب کاملا بسته شود ) . شما به راحتی می توانید از هر دو طرف این تابه استفاده نمائید . یک سمت ماهیتابه گودی بیشتری نسبت به سمت دیگر دارد ( معمولا قسمتی که گودی بیشتری دارد در سمت پایین قرار می گیرد ) . در قسمت اتصال دو سمت ماهی تابه هپیکال محفظه ای جهت جمع آوری روغن تعبیه شده است ، هم چنین قسمتی نیز جهت خروج بخار غذا تعبیه شده است که بخار غذا از آنجا خارج می شود .

ماهیتابه دوطرفه هپی کال اصل کره
ماهیتابه دوطرفه هپی کال اصل کره

در دو سمت تابه هپی کال نشان happycall درج شده است ، هم چنین بر روی نوار استیل دسته ی ماهیتابه نیز نشان made in korea  ، original درج شده است . بر روی دسته ی پلاستیکی ماهیتابه نیز نشان happycall و نشان made in korea درج شده است . دسته ها بوسیله پرس به بدنه ی تابه متصل شده اند . بر روی هر یک از دسته ها یک عدد آهنربا جهت بسته شدن درب قرار گرفته است .

ماهی تابه بدون روغن هپی کال ساخت کشور کره می باشد ، این ماهیتابه دارای سایز بزرگ است و در دو رنگ قرمز و قهوه ای تولید می شود که شما می توانید بر اساس سلیقه رنگ مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمائید .

اجزا ماهیتابه هپی کال :

 • قفل مغناطیسی : با کوچک ترین فشار دست ، درب تابه بسته و قفل می شود
 • قسمت استیل دسته : ناحیه اتصال دسته به تابه
 • واشر سیلیکونی : واشری مقاوم در برابر حرارت ، برای آب بندی تابه و جلوگیری از خروج بو ، دود و روغن
 • ناحیه اتصال لولا : قسمتی که هر دو طرف تابه را به هم متصل می کند
 • خروجی بخار : منفذی برای خروجی تدریجی بخار
 • روغن گیر : ناودانی تعبیه شده در پشت تابه برای تمیز نگه داشتن تابه
 • دسته : دسته ی تابه هپی کال با طراحی مناسب برای راحتی در حمل و ایمنی بیشتر
ماهی تابه بدون روغن هپی کال کره ای
ماهی تابه بدون روغن هپی کال کره ای

ماهیتابه دو طرفه هپی کال دارای 2 عدد ماهیتابه مجزا می باشد که بوسیله نگهدارنده های مخصوص به هم دیگر وصل شده اند و در صورت نیاز میتوانید گیره نگهدارنده را جدا کنید و ماهی تابه را بصورت تکی مورد استفاده قرار دهید . ماهی تابه هپی کال از قسمت جلو توسط 2 عدد آهن ربا و از قسمت پشت توسط گیره های نگهدارنده کاملا محکم می شوند و این سیستم باعث می شود تا در هنگام آشپزی هوا به درون ماهیتابه نفوذ نکند و مواد غذایی در بهترین کیفیت پخته شود . ماهی تابه 2 طرفه ( رژیمی ) هپی کال دارای دفترچه راهنمای فارسی می باشد که روش کار و استفاده صحیح از ماهی تابه را کاملا شرح داده است . هم چنین روش پخت انواع غذاها را نیز در تابه هپی کال توضیح داده است که میتوانید با مطالعه دفترچه به همه این موارد دسترسی داشته باشید . درون ماهیتابه هپی کال یک عدد واشر اضافه نیز قرار داده شده است .

کیفیت تابه 2 طرفه هپی کال اصل کره بسیار بالا می باشد و از بهترین مواد اولیه تولید شده است و به هیچ عنوان قابل مقایسه با سایر محصولات مشابه نیست .

تابه رژیمی هپی کال اصل کره را میتوان اولین و برترین تابه 2 طرفه و رژیمی در دنیا نام برد . به گونه ای که سایرین از روی این تابه الگو برداری کرده و محصولات با کیفیت بسیار پایین تری تولید کردند . ماهی تابه هپی کال برای پختن و سرخ کردن انواع غذاها طراحی شده است . سیستم بسته ماهی تابه هپی کال باعث می شود که مواد غذایی اصطلاحا عرق کرده و آب و روغن خود را رها کند ، و بدین ترتیب غذا ابتدا در آب و سپس در روغن خود کاملا پخته و سرخ میشود . و در نهایت غذای شما دارای ظاهری کاملا چرب و کاملا مغز پخت خواهد شد .

ماهیتابه هپی کال بزرگ رنگ قرمز
ماهیتابه هپی کال بزرگ رنگ قرمز
ماهیتابه هپی کال بزرگ رنگ قهوه ای
ماهیتابه هپی کال بزرگ رنگ قهوه ای

شما برای سرخ کردن انواع گوشت ، ماهی و مرغ نیاز به ریختن روغن درون ماهیتابه هپی کال نیستید ، چرا که این مواد درون خود روغن دارند ولی برای سرخ کردن سایر مواد غذایی مانند سیب زمینی ، بادمجان ، کدو و ... میتوانید مقدار بسیار کمی روغن درون تابه بریزید .

قابلیت های ماهی تابه بدون روغن هپی کال اصل کره :

 • پختن و سرخ کردن بادمجان و کدو فقط با افزودن مقدار کمی روغن
 • پختن و سرخ کردن مرغ در 45 دقیقه و ماهی در 20 دقیقه بدون اضافه کردن حتی 1 قاشق آب و روغن
 • پختن انواع کوکو ، کیک ، پیتزا ، لازانیا ، سوسیس ، سبزیجات ، برنج ، تخم مرغ ، سیب زمینی فقط با چرب کردن تابه
 • استفاده آسان بر روی انواع اجاق گاز
 • قابلیت استفاده از 2 طرف تابه بصورت مجزا و بی نیازی از زیر و رو کردن مواد غذایی
 • حفظ ارزش مواد غذایی بدلیل مصرف پایین روغن و سیستم طبخ ملایم
 • شستشوی بسیار راحت تابه

خرید اینترنتی ماهیتابه هپی کال

خرید ماهیتابه هپیکال

قیمت ماهیتابه هپی کال

ماهیتابه رژیمی هپی کال کره

در دو تصویر پایین می توانید نشان های درج شده بر روی دسته ی ماهیتابه هپی کال را مشاهده نمائید .

نشان made in korea تابه هپی کال
نشان made in korea تابه هپی کال
نشان made in korea تابه هپی کال
نشان made in korea تابه هپی کال

برتری های تابه دوطرفه هپی کال کره :

پوشش داخلی تابه سحرآمیز هپی کال اصل از جنس الماس چهار لایه است که دارای ویژگی برتر مقاومت زیاد در برابر حرارت و خاصیت نچسب عالی بوده و عاری از مضرات بهداشتی نظیر پوششهای تفلونی است . پوشش بیرونی تابه از نوع رنگهای آلیاژی بوده و علاوه بر مزیت شستشوی آسان از حداکثر مقاومت در برابر حرارت برخوردار است . جنس بدنه ی تابه سحرآمیز آلیاژی از آلومینیوم در ترکیب با بیش از 10 فلز و شبه فلز دیگر نظیر روی ، مس ، آهن ، سیلیسیوم و تیتانیوم است . ترکیب حاصل از این عناصر سبب گردیده تا بدنه ی ماهیتابه هپی کال از ویژگیهای ممتازی از قبیل انتقال حرارت سریع و یکنواخت و هم چنین مقاومت در برابر ضربه برخوردار باشد . به عبارت دیگر تابه سحرآمیز هپی کال در برابر حرارت متعارف تغییر فرم نداده و آب بندی آن دچار نقص نمی شود .

نوار درب تابه اصل هپی کال از جنس سیلیکون و ساخت کشور آمریکاست . بر اساس اطلاعات کارخانه سازنده ، این نوار تا 450 درجه سانتی گراد حرارت را تحمل کرده و هیچ آسیبی نمی بیند . کیفیت مواد به کار رفته در این تابه تأییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) یعنی بالاترین سازمان نظارتی غذایی و دارویی دنیا را کسب کرده است . تابه هپی کال با برخورداری از یک سیستم بسته شما را قادر می سازد که بتوانید برای پختن و سرخ کردن غذاهای گوشتی بدون استفاده از آب و روغن اقدام نمایید . سیستم بسته این تابه در شروع پخت سبب می گردد تا غذا دمای کافی را بگیرد و آب و روغن محتوای خود را رها سازد و به این ترتیب ابتدا غذا در بخار آب خود پخته شده و سپس در روغن خود کاملاً سرخ گردد . آنچنان که غذای آماده شده دارای ظاهری دلپذیر و کاملاً مغز پخته و سالم با حفظ ارزش مواد غذایی می شود .

تابه دو طرفه هپیکال کره سایز بزرگ قرمز
تابه دو طرفه هپیکال کره سایز بزرگ قرمز

تابه دو طرفه هپی کال به دلیل طبخ ملایم از هر دو طرف تابه و کاهش مصرف روغن ارزش غذایی مواد را حفظ نموده و طعم واقعی غذاها را عرضه می کند . هم چنین استفاده آسان بر روی اجاق گاز و آشپزی راحت همراه با صرفه جویی در وقت از دیگر ویژگیهایی است که با خود به ارمغان می آورد. استفاده از این ماهی تابه را به تمام خانواده های جوان که می خواهند سلامتی خود را تداوم بخشند و به تمام بانوان شاغل که می خواهند با صرف حداقل وقت و با بهترین کیفیت غذا را طبخ نمایند ، توصیه می نماییم . ضمن آنکه استفاده از این تابه را به کلیه افرادی که از بیماریهای قلبی و عروقی ، فشار خون ، دیابت و چاقی رنج می برند ، توصیه میکنیم .

افتخارات ماهیتابه 2 طرفه هپیکال اصل کره :

 • پدیده ای نو و دارای ثبت اختراع سال 2002 در آمریکا – ژاپن و کره جنوبی
 • دریافت حق انحصاری اختراع به واسطه دارا بودن ساختار منحصربه فرد
 • دریافت جایزه طلائی نمایشگاه اختراعات بین المللی سئول
 • دریافت جایزه طلائی رقابت تکنولوژیکی اختراعات 2002 کره
 • محصول منتخب سال 2003 با طراحی صنعتی عالی
 • تائیدیه واشر سیلیکونی از سوی سازمان FDA آمریکا
تابه دو طرفه هپیکال کره سایز بزرگ قهوه ای
تابه دو طرفه هپیکال کره سایز بزرگ قهوه ای

در نهایت اگر قصد خرید یک ماهی تابه رژیمی با بالاترین کیفیت را دارید ، ما ماهیتابه 2 طرفه هپی کال اصل کره را به شما معرفی میکنیم که شما میتوانید پس از خریداری این محصول با خیالی آسوده سالها از این تابه استفاده کنید و همواره غذاهای کاملا سالم را برای خود و خانواده خود تهیه نمایید . در هنگام خرید به نشان HAPPYCALL درج شده در دو طرف تابه و هم چنین نشان MADE IN KOREA حک شده بر روی دسته ی تابه و نشان هولوگرام بر روی جعبه ی محصول دقت نمایید .

در صورت تمايل جهت خريد ماهیتابه رژیمی هپی کال کره ای سایز بزرگ مي توانيد بر روي ( اضافه به سبد خريد ) کليک نماييد ، سپس به بخش سبد خريد رفته و ( تسويه حساب ) را انتخاب کنيد . در مرحله بعد ( ثبت نام ) و يا ( تسويه به عنوان مهمان ) را انتخاب نماييد و مشخصات خود را وارد سيستم نماييد . در مرحله بعد روش ( حمل و نقل ) را انتخاب نموده و در انتها روش پرداخت ملت را انتخاب کنيد و وارد درگاه پرداخت بانک ملت بشويد . پس از پرداخت مبلغ و ثبت سفارش ، محصول شما برايتان ارسال خواهد شد .

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: