قوری دسته بغل پیوتر نگین فیروزه ای مارک ریور ( RIVER )

این قوری ترکیبی از جنس شیشه و پیوتر را دارد . قسمت های پایه و دسته و درب این قوری از جنس پیوتر بوده و جنس خود قوری نیز شیشه ای می باشد . از این قوری برای یکرنگ کردن چای و قهوه می توانید استفاده کنید . قوری پیوتر نگین دار در برابر حرارت مقاوم است ، هم چنین این قوری را براحتی می توانید شستشو دهید و پس از شستشو بوسیله دستمالی نرم  آنرا خشک نمایید تا لکه های آب بر روی آن باقی نماند .

قوری پیوتر نگین دار فیروزه ای
قوری پیوتر نگین دار فیروزه ای

بر روی پایه و درب این قوری 4 عدد نگین به رنگ فیروزه ای قرار گرفته است و زیبایی خاصی به این محصول داده است . شما از این قوری علاوه بر استفاده در منزل و محل کار به عنوان هدیه و کادو برای مناسبت های مختلف می توانید استفاده کنید . حجم این قوری 1.2 لیتر می باشد . در قسمت زیرین قوری نیز 3 عدد پایه قرار گرفته و جلوه ی بهتری به قوری داده است . این قوری درون یک بسته بندی محکم و رنگی ارایه می شود و هدیه ی بسیار مناسب برای اقوام و دوستان می تواند باشد .

در صورت تمايل جهت خريد قوری پیوتر نگین فیروزه ای ریور مي توانيد بر روي ( اضافه به سبد خريد ) کليک نماييد ، سپس به بخش سبد خريد رفته و ( تسويه حساب ) را انتخاب کنيد . در مرحله بعد ( ثبت نام ) و يا ( تسويه به عنوان مهمان ) را انتخاب نماييد و مشخصات خود را وارد سيستم نماييد . در مرحله بعد روش ( حمل و نقل ) را انتخاب نموده و در انتها روش پرداخت ملت را انتخاب کنيد و وارد درگاه پرداخت بانک ملت بشويد . پس از پرداخت مبلغ و ثبت سفارش ، محصول شما برايتان ارسال خواهد شد .

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: