قهوه ساز ساپر دیجیتالی مدل SCM-100D

مشخصات محصول :

- ظرفیت مخزن 1.2 لیتر آب ( 4 الی 12 فنجان قهوه )

- دارای عملکرد ضد چکه

- دارای صفحه گرم نگهدارنده برای گرم ماندن و تازه ماندن قهوه و چای

- دارای سیستم برنامه ریزی جهت تهیه قهوه با دو ساعت تاخیر

- قوری شیشه ای مدرج

- مجهز به سیستم خاموش کن اتوماتیک

- دارای صفحه نمایش دیجیتال برای تنظیمات قهوه ساز

- دارای چراغ راهنما

- قدرت قهوه ساز 900 وات

- رنگ قهوه ساز : استیل مشکی

- ارتفاع قهوه ساز ساپر 34 سانتیمتر

- ساخت چین - برند ساپر SAPOR

قهوه ساز دیجیتالی ساپر به همراه قوری شیشه ای
قهوه ساز دیجیتالی ساپر به همراه قوری شیشه ای

قهوه ساز ساپر دیجیتال مدل SCM-100D یکی از محصولات برتر شرکت ساپر می باشد . از قهوه ساز ساپر برای تهیه انواع قهوه و حتی چای می توانید استفاده کنید . این قهوه ساز به گونه ای طراحی شده است که شما می توانید زمان خاصی را به قهوه ساز بدهید و دستگاه در زمان مورد نظر بصورت خودکار روشن شده و قهوه و یا چای را آماده میکند . کار با این قهوه ساز بسیار ساده می باشد .

بدنه ی این قهوه جوش دارای قسمت هایی از جنس استیل ضد زنگ و هم چنین پلاستیک مقاوم پوشانده شده است . رنگ این قهوه ساز ترکیبی از استیل و مشکی می باشد . حجم مخزن آب قهوه ساز ساپر 1.2 لیتر می باشد . مخزن آب قهوه ساز مدرج می باشد و میزان آب داخل آن کاملا مشخص می باشد . قوری این قهوه ساز نیز از جنس شیشه ای مقاوم ساخته شده است و این قوری نیز مدرج می باشد و میزان آب درون آن مشخص است . در قسمت جلویی قهوه ساز ساپر کلید هایی جهت تنظیم قرار دارند . یک کلید جهت خاموش و روشن کردن دستگاه ، یک کلید جهت انتخاب برنامه و دو کلید جهت تنظیم ساعت و دقیقه و یک صفحه LCD که کلیه تنظیمات درون آن قابل مشاهده می باشد .  سیم برق این قهوه ساز هم از جنس مرغوب و با دوام ساخته شده است . موقعیت کلیدها را می توانید در تصویر زیر مشاهده کنید .

کلیدهای روشن و خاموش و تنظیم زمان در قهوه ساز ساپر
کلیدهای روشن و خاموش و تنظیم زمان در قهوه ساز ساپر

قبل از اولین استفاده : قبل از اینکه از دستگاه قهوه ساز استفاده نمائید ، ظرف دستگاه و فیلترهای قهوه جوش را با آب داغ و صابون مورد شستشو قرار دهید . با در جریان قرار دادن آب داخل ظرف ، از تمیز شدن آن اطمینان حاصل نمائید .

چگونگی استفاده از قهوه ساز دیجیتالی ساپر :

1) مخزن آب را باز کنید و آن را با آب آشامیدنی پر نمائید ، میزان آب نباید از حد ماکزیمم بیشتر شود .

2) فیلتر پلاستیکی دستگاه را در جای خود قرار دهید .

3) پودر قهوه را داخل فیلتر بریزید .

4) قوری شیشه ای قهوه ساز را در قسمت پایین و در جای خود قرار دهید .

5) قهوه ساز را به برق وصل کنید ، صفحه نمایش دستگاه روشن خواهد شد .

6) دکمه ON/OFF را یک بار فشار دهید ، دستگاه روشن شده و چراغ راهنما به رنگ قرمز در می آید ( در این حالت دستگاه شروع بکار خواهد کرد ) . در صورت زدن مجدد کلید ON/OFF چراغ قهوه ساز به رنگ سبز در می آید ( در این حالت دستگاه در زمانی شروع به کار خواهد کرد که توسط خودتان تنظیم شده باشد ) . اگر یک بار دیگر دکمه ON/OFF را فشار دهید دستگاه قهوه ساز خاموش خواهد شد .

7) وقتی که درست کردن قهوه تمام شد ( آب درون مخزن خالی شد ) ، قوری را خارج نمائید ( 1 دقیقه پس از اتمام چکه کردن آب از کتری) .

8) بهترین زمان برای سرو قهوه بعد از آماده شدن می باشد . ولی می توانید با نگاه داشتن قهوه در قوری ، و گذاشتن آن بر روی صفحه گرم نگهدارنده آن را گرم نگه دارید .

9) هرگاه از دستگاه قهوه ساز استفاده نمی کنید آن را خاموش نمائید .

**در تصویر زیر محل آب و پودر قهوه قابل مشاهده است ( محفظه ی سمت راست جهت ریختن آب و محفظه ی سمت چپ جهت ریختن پودر قهوه می باشد ) .

قهوه جوش دیجیتالی ساپر مدل 100
قهوه جوش دیجیتالی ساپر مدل 100

برای تنظیم ساعت و تایمر قهوه ساز ساپر باید از کلید های PROGRAM و HR و MIN استفاده نمائید . پس از اینکه قهوه ساز را به برق وصل کنید صفحه نمایش قهوه ساز روشن خواهد شد . در این زمان می توانید با زدن کلید PROGRAM حالت ساعت و تایمر را انتخاب نمایید . با هر بار زدن این دکمه حالت CLOCK  و TIMER بر روی صفحه نمایش قابل مشاهده است  . ابتدا ساعت قهوه ساز را با ساعت رسمی خود تنظیم نمایید و سپس تایمر دستگاه را نیز جهت روشن شدن خودکار آن تنظیم کنید ( برای این کار از کلید های HR جهت تنظیم ساعت و از کلید MIN جهت تنظیم دقیقه استفاده کنید ) .

نحوه تمیز کردن قهوه ساز ساپر دیجیتالی SCM-100Dماهی یک مرتبه مخزن آب قهوه ساز  را با سرکه بشورید ، بدین گونه که داخل مخزن را با آب و سرکه پر کنید و فیلتر ها را در جای خود قرار دهید ، دستگاه را روشن کنید و اجازه دهید که آب از درون مخزن به قوری بریزد ، با این روش کلیه چربی ها و جرم ها از سطوح داخلی پاک می شوند . سایر قسمتهای قهوه ساز را هم به وسیله یک دستمال مرطوب تمیز کنید . ارتفاع قهوه ساز دیجیتالی ساپر 34 سانتیمتر می باشد .

قهوه ساز ساپر دیجیتالی مدل SCM-100
قهوه ساز ساپر دیجیتالی مدل SCM-100

در صورت تمايل جهت خريد قهوه ساز دیجیتالی ساپر مدل 100 مي توانيد بر روي ( اضافه به سبد خريد ) کليک نماييد ، سپس به بخش سبد خريد رفته و ( تسويه حساب ) را انتخاب کنيد . در مرحله بعد ( ثبت نام ) و يا ( تسويه به عنوان مهمان ) را انتخاب نماييد و مشخصات خود را وارد سيستم نماييد . در مرحله بعد روش ( حمل و نقل ) را انتخاب نموده و در انتها روش پرداخت ملت را انتخاب کنيد و وارد درگاه پرداخت بانک ملت بشويد . پس از پرداخت مبلغ و ثبت سفارش ، محصول شما برايتان ارسال خواهد شد .

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: