گوشت کوب برقی فلر سه کاره مدل HM-235

مشخصات محصول :

_ شامل گوشت کوب برقی ( مناسب برای مخلوط کردن سبزیجات و میوه و ... )

_ دارای خردکن ( مناسب برای خردکردن گوشت یا پوره کردن سیر و ... )

_ دارای همزن ( مناسب برای هم زدن سفیده تخم مرغ و ... )

_ سیستم تنظیم گر 2 سرعته

_ دارای مخزن خردکن پلاستیکی به حجم 500 میلی لیتر

_ دارای یک ظرف استوانه پلاستیکی به حجم 700 میلی لیتر ( مناسب برای اندازه گیری مواد غذایی )

_ تیغه ی جدا شدنی از جنس استیل ضد زنگ

_ دارای آویز دیواری

_ قدرت دستگاه 300 وات

_ دستگاهی پرقدرت و پرکاربرد در آشپزخانه

_ میله ی گوشت کوب از جنس استیل

_ رنگ دستگاه : سفید

_ ساخت چین – تحت لیسانس فلر آلمان Feller

گوشت کوب برقی فلر 3 کاره مدل 235
گوشت کوب برقی فلر 3 کاره مدل 235

این محصول دستگاهی پر کاربرد در آشپزخانه شما خواهد شد ، بطوری که تمامی کارهای آشپزی خود و تهیه مواد غذائی را به این دستگاه خواهید سپرد . این دستگاه شامل : گوشت کوب برقی ، خردکن برقی و همزن برقی می باشد و از هر یک از این موارد می توانید در زمان دلخواه خود استفاده کنید . قطعات این محصول عبارتند از : موتور دستگاه ، میله ی استیل گوشت کوب ، قطعه ی پلاستیکی به همراه سری همزن ، ظرف خردکن پلاستیکی به حجم 500 میلی لیتر ، دارای تیغه ی استیل تیز و ضد زنگ ، دارای یک عدد ظرف پلاستیکی استوانه ای شکل به حجم 700 میلی لیتر .

موتور دستگاه را می توانید بصورت های جداگانه بر روی میله ی گوشت کوب ، بر روی خردکن و بر روی همزن نصب نموده و از آنها استفاده نمایید . نصب موتور بر روی آنها بسیار ساده است و براحتی می توانید این کار را انجام دهید . جهت نصب قسمت گوشت کوب به موتور کافیست میله را به قسمت زیرین موتور چسبانده و آنرا به سمت راست بچرخانید تا در جای خود قفل شود . در هنگام جای افتادن صحیح صدای کلیک را خواهید شنید .

جهت نصب همزن باید ابتدا سری همزن را به قسمت پلاستیکی مربوطه وصل نمائید و سپس آن را همانند روش قبل به موتور دستگاه متصل کنید . و در نهایت برای بخش خردکن نیز موتور را بر روی قسمت بالائی خردکن قرار دهید و همانند روش قبل آن را بچرخانید تا در جای خود قرار بگیرد و سپس می توانید از دستگاه استفاده نمائید . در پایین می توانید تصاویر جداگانه نصب موتور بر روی خردکن ، همزن و بخش میله ی گوشت کوب را مشاهده کنید .

قسمت خردکن دستگاه فلر مدل 235
قسمت خردکن دستگاه فلر مدل 235
قسمت همزن دستگاه  فلر مدل 235
قسمت همزن دستگاه  فلر مدل 235
قسمت گوشت کوب برقی فلر با میله و تیغه ی استیل
قسمت گوشت کوب برقی فلر با میله و تیغه ی استیل

ظرف خردکن از جنس پلاستیکی بوده و حجم آن نیز 500 میلی لیتر است . تیغه ی درون خردکن از جنس استیل ضدزنگ تولید شده است و بسیار تیز می باشد و از این بخش برای خردکردن گوشت ، سبزیجات ، سیب زمینی پخته شده ، پیاز ، گوجه و ... می توانید استفاده کنید ( از این دستگاه برای خردکردن یخ یا مخلوط کردن مواد خشک و سخت استفاده نکنید ) . از بخش گوشت کوب برقی نیز برای له کردن و مخلوط کردن مواد غذایی و میوه جات و سبزیجات می توانید استفاده کنید . میله ی گوشت کوب فلر از جنس استیل بوده و تیغه ی آن نیز از استیل تولید  گردیده است . یک عدد ظرف پلاستیکی استوانه ای شکل جهت انجام هم زدن و یا مخلوط کردن مواد غذایی درون این محصول تعبیه شده است . حجم ظرف استوانه ای شکل حدود 700 میلی لیتر است . از بخش همزن دستگاه جهت هم زدن سفیده تخم مرغ استفاده نمائید . در 2 تصویر زیر تیغه های بخش خردکن و بخش گوشت کوب دستگاه کاملا قابل مشاهده است .

ظرف خردکن 500 میلی لیتر با تیغه استیل فلر
ظرف خردکن 500 میلی لیتر با تیغه استیل فلر
میله و تیغه ی استیل ضد زنگ در فلر مدل 235
میله و تیغه ی استیل ضد زنگ در فلر مدل 235

گوشت کوب برقی فلر همانطوری که در بالا نیز به آن اشاره شد دارای قدرت 300 واتی است و می تواند به یک وسیله ی پرکاربرد در منزل و آشپزخانه ی شما تبدیل بشود . رنگ گوشت کوب فلر مدل 235 سفید است و می توانید این دستگاه را با سایر لوازم آشپزخانه ی خود ست نمائید . بر روی موتور گوشت کوب برقی فلر 2 دگمه جهت تنظیم سرعت دستگاه قرار گرفته است که شامل سرعت 1 و سرعت 2 می باشد . دگمه های تنظیم سرعت را می توانید در تصویر پائین مشاهده کنید .

کلید های تنظیم سرعت در دستگاه
کلید های تنظیم سرعت در دستگاه

خردکن دارای درب پلاستیکی می باشد و بر روی ظرف پائینی قفل می شود ، جهت باز کردن درب به این نکته توجه نمائید و مسیر چپ و راست را در آن مورد توجه قرار دهید . یک عدد آویز دیواری جهت قرار گیری محصول بر روی دیوار تعبیه شده است که می توانید از آن استفاده کنید . دستور العمل های بیشتر درباره استفاده از دستگاه را می توانید از طریق مطالعه دفترچه راهنمای دستگاه کسب نمائید و هم چنین جهت تمیز کاری دستگاه نیز به نکات گفته شده در دفترچه راهنمای فارسی عمل نمائید .

سری های مخصوص هم زدن دستگاه
سری های مخصوص هم زدن دستگاه

در صورت تمايل جهت خرید همزن برقی گوشت کوب دار فلر مدل HM-235 مي توانيد بر روي ( اضافه به سبد خريد ) کليک نماييد ، سپس به بخش سبد خريد رفته و ( تسويه حساب ) را انتخاب کنيد . در مرحله بعد ( ثبت نام ) و يا ( تسويه به عنوان مهمان ) را انتخاب نماييد و مشخصات خود را وارد سيستم نماييد . در مرحله بعد روش ( حمل و نقل ) را انتخاب نموده و در انتها روش پرداخت ملت را انتخاب کنيد و وارد درگاه پرداخت بانک ملت بشويد . پس از پرداخت مبلغ و ثبت سفارش ، محصول شما برايتان ارسال خواهد شد .

همزن گوشت کوب دار برقی فلر مدل HM235
همزن گوشت کوب دار برقی فلر مدل HM235

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: