شکلات خوری لیزاموری مدل ورسای پایه دار بدون درب کد 0713

مشخصات محصول :

_ جنس شکلات خوری تماما از کریستال

_ دارای پایه کریستال

_ قابل استفاده به عنوان شکلات خوری و پسته خوری

_ ارتفاع شکلات خوری 17 سانتیمتر

_ گودی داخلی شکلات خوری 8 سانتیمتر

_ بسیار شیک و شفاف

_ مناسب برای کادوئی

_ دارای جعبه ی رنگی

_ ساخت ایران - محصولات کریستال لیزاموری Lisa Mori

شکلات خوری لیزاموری مدل ورسای پایه دار
شکلات خوری لیزاموری مدل ورسای پایه دار

برند لیزاموری در زمینه ظروف کریستال فعالیت نموده و محصولات با کیفیت بالا و بسیار شفاف تولید میکند . شکلات خوری ورسای نیز یکی از محصولات لیزاموری می باشد . این شکلات خوری دارای پایه ای از کریستال بوده و بدون درب می باشد . این شکلات خوری برای استفاده بر روی میز پذیرائی و به عنوان دکوری بسیار مناسب است . از این محصول به عنوان پسته خوری نیز می توانید استفاده نمایید .

ارتفاع شکلات خوری کریستال لیزاموری مدل ورسای 17 سانتیمتر و گودی داخل شکلات خوری نیز حدود 8 سانتیمتر می باشد . این شکلات خوری درون یک جعبه ی رنگی و کادویی ارایه می شود و با دارا بودن شفافیت بسیار بالا و قیمت مناسب می تواند به عنوان هدیه و کادوئی بسیار مناسب باشد . در هنگام خرید به نشان lisa mori بر روی محصول و جعبه ی آن دقت نمایید .

در صورت تمايل جهت خريد شکلات خوری کریستال لیزاموری پایه دار کد 0713 مي توانيد بر روي ( اضافه به سبد خريد ) کليک نماييد ، سپس به بخش سبد خريد رفته و ( تسويه حساب ) را انتخاب کنيد . در مرحله بعد ( ثبت نام ) و يا ( تسويه به عنوان مهمان ) را انتخاب نماييد و مشخصات خود را وارد سيستم نماييد . در مرحله بعد روش ( حمل و نقل ) را انتخاب نموده و در انتها روش پرداخت ملت را انتخاب کنيد و وارد درگاه پرداخت بانک ملت بشويد . پس از پرداخت مبلغ ، محصول شما برايتان ارسال خواهد شد .

شکلات خوری لیزاموری مدل ورسای پایه دار
شکلات خوری لیزاموری مدل ورسای پایه دار
شکلات خوری کریستال لیزاموری پایه دار کد 0713
شکلات خوری کریستال لیزاموری پایه دار کد 0713

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

آخرین محصولات