دستگاه آب مرکبات گیری برقی فلر مدل CSD-96S

مشخصات :

- قدرت 90 وات

- دارای تیغه مخصوص برش مرکبات ( داخلی )

- مخروطی آب گیری 2 قلو

- سهولت در تمیز کاری

- کارایی برتر : آبگیری 6 عدد پرتقال در 60 ثانیه

- ایمنی : برش  و آب گیری در محفظه ی بسته انجام می شود تا از هر گونه دسترسی به قسمت داخلی جلوگیری شود

- سهولت : برش و آبگیری همزمان

- دارای بر چسب انرژی رده B

- رنگ سیلور مشکی

- ساخت شرکت فلر (FELLER)

از دستگاه اب مرکبات گیری فلر برای آب گیری انواع مرکبات مانند پرتقال ، نارنج ، لیمو شیرین و ... می توانید استفاده نمایید . این دستگاه دارای توان 90 وات می باشد و هم چنین دارای بر چسب انرژی رده B بوده و جز وسایل ضروری در آشپزخانه می توان نام برد . آب مرکبات گیری فلر مدل CSD-96 درون محفظه ی خود تیغه ی پلاستیکی جهت برش میوه را دارا می باشد و شما درون خود دستگاه می توانید انواع مرکبات را برش زده و همان لحظه آب میوه را تهیه نمایید .

آب مرکبات گیر فلر دارای درپوش لاکی بوده و در هنگام کار باعث می شود تکه های میوه و آب به بیرون پرتاب نشود . طرز کار با این دستگاه بسیار راحت می باشد و دارای ایمنی بسیار بالایی نیز است . شما ابتدا مرکباتی که قصد آبگیری انها را دارید توسط تیغه ی خود دستگاه به 2 نیم تقسیم کرده سپس به صورت وارونه بر روی شبکه های گردون داخل دستگاه میگذارید و در نهایت دستگاه را روشن میکنید . شبکه های ابگیری شروع به چرخش کرده و آب میوه را به ظرف مخصوص تخلیه میکند . آب مرکبات گیری فلر 1 عدد ظرف لاکی مخصوص به حجم 500 میلی لیتر جهت نگهداری اب میوه را دارا می باشد . هم چنین بر روی این ظرف یک عدد صافی قرار گرفته است تا از ورود دانه ی مرکبات به درون آب میوه جلوگیری کند .

اب مرکبات گیری فلر مدل csd-96 دارای 2 عدد شبکه مخروطی آب گیری بوده و شما می توانید 1 عدد پرتقال را به 2 نیم تقسیم کرده و هر دو را بر روی این شبکه ها گذاشته و اقدام به آب گیری نمایید . شما برای تمیز کردن این دستگاه می توانید قسمت های جداشدنی دستگاه را بشوریید و قسمت بدنه ی دستگاه را هم بوسیله دستمال تمیز نمایید . بر روی بدنه ی آب مرکبات گیری فلر تنها 1 عدد کلید جهت خاموش و روشن کردن دستگاه قرار گرفته است ، پس از پایان کار اب گیری باید دستگاه را توسط این کلید خاموش کرده و پریز برق را نیز جدا کنید .

و در پایان اینکه در قسمت زیرین این آب مرکبات گیری محلی برای قرار گرفتن سیم برق تعبیه شده است و شما می توانید سیم را درون این محفظه براحتی جمع کنید .

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

آخرین محصولات