ساندویچ ساز ساپر 4 خانه SSM-B450

تولید کننده: ساپر

مدل کالا: 450

موجودی: در انبار

قیمت: 210,000 تومان

ساندویچ ساز ساپر 4 خانه به همراه شبکه گریل و قابلیت جابجا کردن شبکه ها 

ساندویچ ساز ساپر 4 خانه مدل SSM-B450

مشخصات :

- مجهز به شبکه ساندویچ ساز و شبکه گریل

- قابلیت پخت 8 عدد ساندویچ

- دارای پوشش نچسب از جنس تفلون 

- دارای چراغ نشانگر دستگاه

- سهولت در تمیز کردن دستگاه

- قدرت ساندویچ ساز 1300 وات

- رنگ سفید و مشکی

ساندویچ همیشه مورد توجه کودکان می باشد . شما می توانید با استفاده از ساندویچ ساز ساپر 4 خانه همیشه برای کودکان و خودتان ساندویچ را در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت تهیه کنید . کار با ساندویچ ساز به آسانی آب خوردن می باشد .

روش کار با ساندويچ ساز ساپر 4 خانه SSM-B450 : دو شاخه را به پريز برق زده ، سيني غذا ابتدا بايستي گرم شده و چراغ قرمز روشن شود . زماني که سيني غذا به حداقل درجه حرارت برسد ، چراغ سبز دستگاه روشن مي شود و اکنون ساندويچ ساز شما آماده تست کردن است . يک برش از نان را روي سطح گرمازاي چرب شده پاييني قرار مي دهيد . روي آن را از مواد غذايي دلخواه پر کنيد، سپس برش ديگر نان را روي مواد غذايي گذاشته و در ساندويچ ساز را بسته و دسته آن را قفل مي کنيد . زماني که چراغ سبز خاموش شود ، ساندويچ شما آماده است . پريز برق را از 2 شاخه جدا کرده و ساندويچ ها را از دستگاه خارج کنيد .

ساندویچ ساز ساپر 4 خانه گریل دار مدل 450
ساندویچ ساز ساپر 4 خانه گریل دار مدل 450

نکات مهم : مواد غذايي بيش از حد ، مانع بسته شدن دستگاه مي شود . با فشار کمي بر روي مواد غذايي ، مانع از آسيب ديدن دستگيره شويد . هيچ گاه از چنگال و يا چاقوي تيز براي جدا کردن مواد غذايي استفاده نکنيد ، زيرا باعث آسيب قسمت نچسب ساندويچ ساز مي شود .

نحوه تميز کردن ساندويچ ساز 4 خانه ساپر به همراه شبکه جداشونده : براي تميز کردن ساندويچ ساز ابتدا بگذاريد تا دستگاه کاملا خنک شود و سپس سيني ساندويچ ساز را با پارچه نرم و مرطوب تميز کنيد و هرگز از پاک کننده هاي شيميايي استفاده نکنيد . ساندويچ ساز خود را مرتبا تميز کنيد تا براي هميشه سطح نچسب آن مانند روز اول تميز بماند .

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

آخرین محصولات