بازی ساختنی چین واچین فکر آذین

با چین وا چین کودکانمان خانه و شهر رویاهایشان را خلق می کنند و هر بار از آن لذت می برند .

افزایش پرورش تجسم و بالا رفتن خلاقیت و نوآوری

مشخصات محصول :

  • نوع بازی ساختنی و خلق خانه و شهر فانتزی
  • دارای قطعات پلاستیکی مختلف مانند دیوار ، در و پنجره ، سقف ، کف پوش ، حفاظ مزرعه و ...
  • دارای 63 قطعه ی ساختنی
  • مناسب برای رده سنی بالای 3 سال
  • دارای نشان استاندارد ایران
  • دارای پایه های درخت و حیوانات به همراه تصاویر رنگی جهت قرار گیری در نقاط مختلف شهر
  • ساخت ایران – فکر آذین
بازی ساختنی چین واچین
بازی ساختنی چین واچین

بازی چین وا چین از نوع بازی های ساختنی بوده و کودک با پرورش تجسم و خلاقیت و نوآوری می تواند آثار مختلف و گوناگونی را خلق کند و از آنها لذت ببرد . بازی ساختنی چین وا چین از 63 قطعه ی پلاستیکی گوناگون تشکیل شده است که کودک می تواند با قرار دادن این قطعات در کنار یکدیگر و قدرت تجسم خود شهر و خانه رویاهایش را بسازد و هر باز از دیدن آنها لذت ببرد .

بازی ساختنی

بازی خانه سازی

بازی شهر سازی

بازی چین وا چین دارای 63 قطعه پلاستیکی در رنگ های مختلف و شاد می باشد ، قطعات تشکیل شده در بازی چین وا چین شامل دیوار ، در و پنجره ، سقف شیروانی ، کف پوش ، نرده های اطراف خانه و مزرعه ، درخت ، حیوانات و ... می باشد . قطعات موجود در بازی چین وا چین به راحتی به یکدیگر متصل می شوند و با قرار گرفتن در کنار یکدیگر نمائی از یک شهر و خانه را مجسم خواهند کرد .

بازی خانه سازی فکر آذین
بازی خانه سازی فکر آذین

بازی ساختنی چین وا چین دارای نشان استاندارد ایران بوده و محصولی از فکر آذین می باشد که در زمینه تولید انواع بازی های فکری کودکان فعالیت می نماید . بازی خانه سازی چین وا چین برای رده سنی بالای 3 سال تولید شده است . در راهنمای موجود در بازی تعدادی تصویر شهر و خانه قرار گرفته است که کودک شما می تواند با مشاهده این تصاویر قطعات مختلف موجود در تصویر را به درستی در کنار یکدیگر قرار بدهد و آن شهر و خانه را خلق نماید .

در صورت تمايل براي خريد بازی ساختنی چین واچین فکر آذین مي توانيد بر روي ( اضافه به سبد خريد ) کليک نماييد ، سپس به بخش سبد خريد رفته و ( تسويه حساب ) را انتخاب کنيد . در مرحله بعد ( ثبت نام ) و يا ( تسويه به عنوان مهمان ) را انتخاب نماييد و مشخصات خود را وارد سيستم نماييد . در مرحله بعد روش ( حمل و نقل ) را انتخاب نموده و در انتها روش پرداخت ملت را انتخاب کنيد و وارد درگاه پرداخت بانک ملت بشويد . پس از پرداخت مبلغ و ثبت سفارش ، محصول شما برايتان ارسال خواهد شد .

بازی چین وا چین
بازی چین وا چین

 

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

آخرین محصولات