بازی فکری قایم موشک

اثرات مثبت بازی قایم موشک ، تقویت حافظه کوتاه مدت

مشخصات بازی :

  • ثبت شده در شورای نظارت بر اسباب بازی
  • دارای 35 عدد کارت تصاویر رنگی
  • دارای 6 عدد تشتک پلاستیکی رنگی
  • دارای 1 عدد تاس رنگی
  • مناسب برای رده سنی بالای 4 سال
  • افراد مورد نیاز برای انجام بازی 2 تا 6 نفر
  • ساخت ایران – محصولی از بازی تا
بازی قایم موشک
بازی قایم موشک

حس بینائی 60 درصد از مغز اشخاص را فرا می گیرد . بنابراین چنانچه می خواهید چیزی را به خاطر بیاورید ، تصویرش را مجسم کرده و آن را با قسمت هایی از ظاهرش ارتباط دهید . این کلیدی است که باعث می شود تا ناگهان آن لغت و یا اسم را به خاطر بیاورید .

بازی قایم موشک

روش بازی قایم موشک : حافظه کوتاه مدت شما چطور است ؟ ابتدا 35 عدد کارت تصاویر را روی میز در مقابل خود قرار دهید . سپس تشتک های پلاستیکی را بر روی 6 عدد از تصاویر قرار داده و مطمئن شوید که تمامی بازیکنان این مراحل را به دقت نگاه می کنند . در ادامه هر یک از بازیکنان تاس رنگی را باید پرتاب کرده و با توجه به رنگ تاس اگر بتواند حدس بزند که زیر تشتک پلاستیکی همان رنگ ، چه تصویری است آن کارت را برای خود برداشته و تشتک پلاستیکی را بر روی تصویر دیگری قرار می دهد .

بازی فکری قایم موشک
بازی فکری قایم موشک

اگر در مورد حدس تصویر اشتباه کرده باشد باید تشتک پلاستیکی را بر روی یک شکل دیگر قرار داده و نفر بعدی تاس بیاندازد . برنده بازی قایم موشک کسی است که کارت های بیشتری جمع کرده باشد . بازی فکری قایم موشک باعث تقویت حافظه کوتاه مدت ، آموزش فعالیت های گروهی و شناخت رنگ ها در کودکان خواهد شد .

اجزای تشکیل دهنده بازی قایم موشک : 35 عدد کارت تصاویر رنگی در موضوعات مختلف ، 6 عدد تشتک پلاستیکی در رنگ های مختلف و 1 عدد تاس رنگی را شامل می شود . جنس تشتک ها از پلاستیک با کیفیت تولید شده است ، جنس کارت های تصاویر نیز از کیفیت بالائی برخوردار می باشد که در درازمدت کیفیت و دوام خود را از دست ندهد .

خرید بازی فکری قایم موشک
خرید بازی فکری قایم موشک

بازی قایم موشک با دارا بودن بسته بندی رنگی و شیک و قیمت مناسبی که دارد می تواند به عنوان هدیه برای کودکان مورد استفاده قرار بگیرد . رده سنی مناسب برای انجام بازی قایم موشک بالای 4 سال می باشد و افراد مورد نیاز برای انجام دادن بازی قایم موشک نیز 2 الی 6 نفره است .

در صورت تمايل براي خريد بازی قایم موشک مي توانيد بر روي ( اضافه به سبد خريد ) کليک نماييد ، سپس به بخش سبد خريد رفته و ( تسويه حساب ) را انتخاب کنيد . در مرحله بعد ( ثبت نام ) و يا ( تسويه به عنوان مهمان ) را انتخاب نماييد و مشخصات خود را وارد سيستم نماييد . در مرحله بعد روش ( حمل و نقل ) را انتخاب نموده و در انتها روش پرداخت ملت را انتخاب کنيد و وارد درگاه پرداخت بانک ملت بشويد . پس از پرداخت مبلغ و ثبت سفارش ، محصول شما برايتان ارسال خواهد شد .

خرید اینترنتی بازی فکری قایم موشک

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

آخرین محصولات