بازی نوستالژی منچ با طراحی عروسکی پاندورا

بازی کن رفیق ، عصبانی نشو ...

مشخصات بازی :

  • افراد مورد نیاز برای انجام بازی منچ 2 تا 4 نفر
  • رده سنی برای انجام بازی بالای 6 سال
  • کسب مهارت های اجتماعی ، ریاضیات و آموزش اعداد ، اعتماد به نفس ، تفکر استراتژیک
  • دارای یک عدد تاس
  • دارای صفحه بازی از جنس پلاستیک با کیفیت
  • 16 عدد مهره ی بازی در چهار رنگ مختلف
  • ابعاد صفحه ی بازی 28 سانتیمتر در 28 سانتیمتر
  • مهره های بازی مدل عروسکی
  • ساخت ایران
بازی منچ مدل عروسکی
بازی منچ مدل عروسکی

منچ عروسکی پاندورا بازی ساده و سرگرم کننده برای کودکان 6 سال به بالا می باشد ، بازی منچ را می توان با دو نفر تا چهار نفر بازی کرد . از اهداف مهم بازی منچ علاوه بر سرگرمی ، آشنایی با مهارت های اجتماعی ، اعتماد به نفس ، تفکر استراتژیک و مهارت های ریاضی و آموزش اعداد می توان نام برد .

منچ یک بازی خانگی آلمانی است و نام آن هم برگرفته از نام آلمانی آن می باشد که معنی کلمه به ایرانی ، عصبانی نشو رفیق است . بازی منچ به سال های دور باز می گردد که این نمونه منچ با مهره های عروسکی با کیفیت مرغوب طراحی شده که جذابیت بازی را بیشتر کرده است .

بازی منچ یک بازی نوستالژی و قدیمی می باشد ، بازی منچ برای رده سنی 6 سال به بالا طراحی شده است ، ولی تمامی اعضای خانواده می توانند به همراه هم بازی منچ را انجام داده و لحظات خوب و خوشی را در کنار یکدیگر تجربه نمایند .

بازی نوستالژی منچ
بازی نوستالژی منچ

صفحه ی بازی منچ عروسکی پاندورا از پلاستیک مرغوب می باشد ، ابعاد این صفحه 28 سانتیمتر است ، صفحه ی بازی با دارا بودن شکل های مختلف و رنگی خود جذابیت بازی منچ را دو چندان کرده است . همانطوری که می دانید بازی منچ را می توان 2 نفره و بیشتر انجام داد . این بازی دارای 16 عدد مهره ی عروسکی در 4 رنگ مختلف می باشد . یک عدد تاس با کیفیت نیز برای انجام بازی قرار داده شده است .

خرید بازی منچ

خرید اینترنتی بازی منچ

بازی منچ

روش بازی منچ

بازی منچ عروسکی

بازی نوستالژی منچ

با بازی منچ لحظات شاد و مفرح را با کودکان و سایر اعضای خانواده خود ایجاد کنید .

خرید اینترنتی بازی منچ
خرید اینترنتی بازی منچ

در صورت تمايل جهت خريد بازی منچ عروسکی پاندورا مي توانيد بر روي ( اضافه به سبد خريد ) کليک نماييد ، سپس به بخش سبد خريد رفته و ( تسويه حساب ) را انتخاب کنيد . در مرحله بعد ( ثبت نام ) و يا ( تسويه به عنوان مهمان ) را انتخاب نماييد و مشخصات خود را وارد سيستم نماييد . در مرحله بعد روش ( حمل و نقل ) را انتخاب نموده و در انتها روش پرداخت ملت را انتخاب کنيد و وارد درگاه پرداخت بانک ملت بشويد . پس از پرداخت مبلغ و ثبت سفارش ، محصول شما برايتان ارسال خواهد شد .

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

آخرین محصولات