بازی جالب و آموزشی میمون باهوش prof monkey

مشخصات محصول :

 • دارای 4 کارت 2 رو ، 96 تصویر آموزشی
 • آموزش در زمینه های مشاغل ، رنگ ها ، شکل ها ، خانه حیوانات ، مفاهیم و رابطه اشکال
 • مناسب رده سنی 4 سال به بالا
 • ابعاد بازی 34 سانتی متر در 19 سانتی متر
 • یک بازی بسیار جالب و سرگرم کننده و آموزشی
 • ساخت ایران
بازی آموزشی میمون باهوش
بازی آموزشی میمون باهوش

بازی میمون باهوش بازی بسیار جالب و آموزشی می باشد . بازی آموزشی میمون باهوش برای رده سنی 4 سال به بالا تولید شده است . این بازی دارای یک عدد میمون ، 4 عدد کارت با تصاویر گوناگون و یک صفحه ی پلاستیکی جهت قرار گیری میمون و کارت ها می باشد .

هدف از تولید بازی میمون باهوش ، آموزش کودک شما در زمینه های آشنایی با مشاغل ، خانه حیوانات ، تشابه اشکال ، شناخت رنگ ها ، اعداد و شمارش ، شناخت مفاهیم ، چی با چی می باشد ، بر روی این کارت ها تعداد 96 تصویر آموزشی قرار گرفته است . در متن پایین نوع کارت های موجود در بازی میمون باهوش با مفاهیم آنها درج شده است .

 • کارت نارنجی ( شناخت مفاهیم ) : کودک پس از بازی با این کارت و پیدا کردن تصاویری که با هم مطابقت دارند با مفاهیمی همچون بالا و پایین ، پیر و جوان ، چپ و راست ، شب و روز ، پشت و رو ، پر و خالی ، نرم و سخت ، درون و بیرون ، خنده و گریه ، بزرگ و کوچک ، سفید و سیاه ، چراغ سبز و چراغ قرمز آشنا می شود . همچنین مفاهیم مخالف را نیز می آموزد .
 • کارت نارنجی ( اعداد و شمارش ) : کودک پس از بازی با این کارت با مفهوم شمارش و شکل اعداد و همچنین شناخت عدد متناظر با هر شکل آشنا می شود .
 • کارت بنفش ( چی با چی ) : کودک شما پس از بازی با این کارت و پیدا کردن تصاویری که با یکدیگر مطابقت دارند با ارتباط بین اشیا و موجودات آشنا می شود .
 • کارت آبی ( شناخت رنگ ها ) : در این کارت کودک با پیدا کردن تصاویر مطابق با رنگ انتخاب شده با نام رنگ ها آشنا می شود .
 • کارت آبی ( شناخت اشکال ) : با این کارت کودک می آموزد که اشیا و موجودات اطراف ما چه شکلی دارند و با مفهوم اشکال هندسی آشنا می شود .
 • کارت سبز ( لانه حیوانات ) : این کارت به کودک شما می آموزد که حیوانات و حشرات در کجا زندگی می کنند و چه نوع لانه ای دارند .
 • کارت سبز ( آشنایی با مشاغل ) : پس از این که کودک با بازی میمون باهوش و این سری کارت بازی کرد ، با مشاغل مختلف جامعه آشنا شده و هم چنین می آموزد که ابزار مورد استفاده هر شغل چیست .
خرید اینترنتی بازی میمون باهوش
خرید اینترنتی بازی میمون باهوش

در هنگام بازی با میمون باهوش ، سعی نمایید با کودک خود درباره تصاویر صحبت کنید و حتی از کودک بخواهید تا درباره آنها قصه بگوید و یا نمونه هایی از تصاویر مطابق با هم را مثال بزند .

روش بازی میمون باهوش : یک کارت را انتخاب می کنید و بر روی صفحه بازی قرار دهید ( دقت نمایید کارت را وارونه بر روی صفحه قرار ندهید ، در صورتی که کارت را به شکل نادرست روی صفحه بازی قرار دهید ، پاسخ ها اشتباه خواهند بود ) . میمون باهوش را در جای مخصوص سمت چپ صفحه بازی به شکلی قرار دهید که زائده پایه میمون کاملا در جای خود قرار بگیرد .

در ادامه میمون باهوش را در هر جهتی که مایلید بچرخانید و موز میمون را بر روی یکی از تصاویر دلخواه تنظیم نمایید . حالا می توانید از کودک خود سوال بپرسید که شکل انتخابی شما با کدام تصویر در جهت مقابل برابری میکند . برای رسیدن به جواب صحیح باید میمون را بدون اینکه در پایه خودش بچرخد از جایگاه برداشته و در مرکز جایگاه سمت راست صفحه بازی قرار دهید و رها کنید . با تعجب خواهید دید که میمون باهوش تصویری را که با تصویر انتخاب شده شما مطابقت دارد نشان می دهد ! در ادامه متن می توانید فیلم آموزشی بازی میمون باهوش را نیز مشاهده نمایید .

بازی جالب و آموزشی میمون باهوش
بازی جالب و آموزشی میمون باهوش

در صورت تمايل جهت خريد بازی میمون باهوش مي توانيد بر روي ( اضافه به سبد خريد ) کليک نماييد ، سپس به بخش سبد خريد رفته و ( تسويه حساب ) را انتخاب کنيد . در مرحله بعد ( ثبت نام ) و يا ( تسويه به عنوان مهمان ) را انتخاب نماييد و مشخصات خود را وارد سيستم نماييد . در مرحله بعد روش ( حمل و نقل ) را انتخاب نموده و در انتها روش پرداخت ملت را انتخاب کنيد و وارد درگاه پرداخت بانک ملت بشويد . پس از پرداخت مبلغ و ثبت سفارش ، محصول شما برايتان ارسال خواهد شد .

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

آخرین محصولات