بازی فکری آپادانا

کاوشی پر رمز و راز در گنجینه های ایران باستان

مشخصات بازی :

 • مناسب برای رده سنی بالای 8 سال
 • تعداد افراد برای انجام بازی 2 تا 5 نفر
 • دارای صفحه ی بازی ( کاخ آپادانا ) از جنس پلاستیک
 • ابعاد صفحه ی بازی 41 × 29 سانتیمتر
 • دارای 12 عدد پولک های تصاویر گنج ( گنجینه ها )
 • دارای 47 عدد مهره های بازی رنگی ( ستون های کاخ )
 • دارای 48 عدد کارت بازی در سه گروه مختلف
 • دارای راهنمای انجام بازی
 • ساخت ایران – محصولی از فکر آذین
بازی فکری آپادانا
بازی فکری آپادانا

بیائید سفری کنیم به اعماق تاریخ ایران ، به تخت جمشید و کاخ آپادانا ، کاوشی کنیم در میان ستون های آن و پیدا کنیم گنجینه های پر رمز و راز ایران باستان .

دقت کنید ، از حافظه ی خود کمک بگیرید و با استفاده از مسیری درست هر چه سریعتر به گنج مورد نظر دست بیابید .

به یاد داشته باشیم برنده ی واقعی کسی است که آشناتر با میراث فرهنگی خویش باشد .

بازی فکری آپادانا یک بازی جذاب و هیجانی برای تمامی اعضای خانواده می باشد ، شما می توانید هوش خود و کودکان خود را در بازی آپادانا محک بزنید . بازی آپادانا از یک صفحه ی بازی از جنس پلاستیک ، 47 عدد مهره ی بازی رنگی ، 12 عدد تصاویر گنج و 48 عدد کارت بازی تشکیل شده است . جنس صفحه ی بازی از پلاستیک با کیفیت بالا تولید شده است . جنس مهره ها نیز از پلاستیک بوده و در شکل ستون های کاخ طراحی شده است . کارت های بازی و تصاویر گنج ها نیز از جنس مقوایی باکیفیت تولید شده است .

بازی آپادانا
بازی آپادانا

هدف بازی فکری آپادانا

در زیر ستون های این بازی گنج هایی قرار دارند که هر یک نشانه ای از هنر ، فرهنگ و هویت ایرانی ماست که بازیکن می بایست با جستجو ، پیدا کردن و به حافظه سپردن آنها ، بیشترین امتیاز را بدست آورد تا برنده ی بازی آپادانا شود .

آماده سازی برای انجام بازی آپادانا

 • صفحه ی بازی را که نمائی از کاخ آپادانا است مقابل خود بر روی میز و یا بر روی زمین بازی قرار دهید ، این صفحه به 12 مربع تقسیم شده و هر مربع محل قرار گرفتن چهار ستون است ( در تصویر زیر می توانید نحوه ی چیدن مهره ها را ملاحظه نمایید ) .

 • 12 عدد گنج را در این 12 مربع قرار دهید ، بطوری که هر گنج به دلخواه در یکی از چهار قسمت یک مربع قرار گیرد ( در تصویر زیر می توانید نحوه ی قرار گیری کارت های گنج را ملاحظه نمایید ) .

 • ستون ها را بدون توجه به رنگ آن روی صفحه ی بازی کنار هم قرار دهید . بدین ترتیب گنج ها در زیر ستون ها پنهان می شوند . پس از قرار دادن همه ستون ها روی صفحه ، محل یک ستون خالی می ماند ، دقت داشته باشید این محل ، خالی از گنج باشد . صفحه بازی را چند بار بچرخانید تا بازیکنان محل گنج ها را فراموش کنند .
 • کارت های بازی را با توجه به تصاویر پشت آنها به سه گروه دسته بندی کنید و هر گروه را خوب بر زده ، پشت به رو کنار هم قرار دهید ( به تصویر زیر در این زمینه دقت نمایید ) .

شروع بازی اپادانا

برای اطلاعات بیشتر درباره نحوی بازی فکری آپادانا می توانید به راهنمای فارسی درون بازی مراجعه کنید تا کامل در جریان انجام بازی قرار بگیرید .

بازی آپادانا برای رده سنی بالای 8 سال طراحی شده است و تمامی اعضای خانواده می توانند در کنار یکدیگر به انجام این بازی بپردازند . افراد مورد نیاز برای انجام بازی فکری آپادانا 2 تا 5 نفره می باشد . این بازی دارای نشان استاندارد ایران بوده و محصولی از فکر آذین می باشد . ابعاد صفحه ی بازی اپادانا 41 × 29 سانتی متر است و مهره های بازی که همان ستون ها هستند نیز درون صفحه ی بازی بصورت کنار هم چیده می شوند .

خرید بازی فکری آپادانا
خرید بازی فکری آپادانا

در صورت تمايل براي خريد بازی فکری کاخ آپادانا مي توانيد بر روي ( اضافه به سبد خريد ) کليک نماييد ، سپس به بخش سبد خريد رفته و ( تسويه حساب ) را انتخاب کنيد . در مرحله بعد ( ثبت نام ) و يا ( تسويه به عنوان مهمان ) را انتخاب نماييد و مشخصات خود را وارد سيستم نماييد . در مرحله بعد روش ( حمل و نقل ) را انتخاب نموده و در انتها روش پرداخت ملت را انتخاب کنيد و وارد درگاه پرداخت بانک ملت بشويد . پس از پرداخت مبلغ و ثبت سفارش ، محصول شما برايتان ارسال خواهد شد .

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

آخرین محصولات