بازی فکری هدبند

مشخصات بازی :

  • باعث افزایش هوش و تقویت حافظه کوتاه مدت در کودکان
  • یک بازی جذاب و فکری مناسب برای تمامی اعضای خانواده
  • مناسب برای رده سنی بالای 4 سال
  • افراد مورد نیاز برای انجام بازی بین 2 الی 6 نفر
  • دارای 60 عدد کارت بازی رنگی ( در موضوعات مختلف )
  • دارای 6 عدد هدبند پلاستیکی
  • دارای 18 عدد سکه امتیاز
  • دارای 1 عدد ساعت شنی
  • ساخت ایران

 

بازی فکری هدبند
بازی فکری هدبند

روش بازی فکری هدبند

بازی هدبند یکی از محبوب ترین بازی های کشور ژاپن می باشد و کودکان و نوجوانان این کشور علاقه بسیاری به بازی هدبند دارند . قبل از شروع بازی هدبند ، کارت های تصاویر را به صورتی که تصویر آن مشخص نباشد بر روی میز بازی یا بر روی زمین قرار دهید . سپس در صورتی که تعداد بازیکنان 6 نفر باشد ، به هر نفر 3 سکه امتیاز داده می شود .

راهنمای بازی فکری هدبند

اکنون تمامی بازیکنان باید هدبند های پلاستیکی را بر روی سر خود ببندند و یکی از بازیکنان برای هر نفر ، یک کارت را بدون اینکه تصویرش را خود فرد ببیند ، بر روی سر بازیکن قرار دهد . در این زمان بازیکنی که تاریخ تولد او نزدیکتر باشد ، شروع کننده بازی هدبند خواهد بود . اکنون او باید حدس بزند که کارت بالای سرش چه تصویری دارد ، البته باید ساعت شنی را چرخانده و این بازیکن تا زمانی که تمامی ماسه ها پایین نیامده است ، زمان دارد تا تصویر کارت را حدس بزند .

 

بازی فکری هدبند

بازیکن باید از سایر بازیکنان سوال بپرسد و آنها فقط با ( بله و خیر ) باید جواب بدهند . اگر بازیکن موفق شود و تصویر کارت را درست تشخیص دهد ، کارت را از روی هدبند او برداشته و یک کارت دیگر بر روی هدبند او قرار می دهند و او میتواند دوباره حدس بزند و یکی از سکه های خود را کنار می گذارد . اما اگر نتوانست در مرحله اول تصویر کارت را درست تشخیص دهد ، نوبت به نفر بعدی خواهد رسید .

برنده بازی هدبند

برنده بازی فکری هدبند کسی است که زودتر 3 سکه امتیاز خود را کنار بگذارد . بازی هدبند با ایجاد کنجکاوی به کودکان آموزش می دهد که به روشی صحیح و با سوال های کلیدی و البته با استفاده از هوش و حافظه کوتاه مدت خود ، به جواب مورد نظر برسند . بازی هدبند باعث افزایش هوش و تقویت حافظه در کودکان می شود . در تصویر زیر روش صحیح قرار گیری کارت بازی بر روی هدبند به نمایش گذاشته شده است .

 

خرید بازی فکری هدبند

بازی هدبند یک بازی جذاب برای تمامی اعضای خانواده

محتویات درون بسته بندی بازی فکری و حافظه ای هدبند ، شامل 60 عدد کارت بازی رنگی ( شامل تصاویر مختلفی از حیوانات ، میوه ها ، غذاها ، خوردنی های گوناگون و ... ) ، 6 عدد هدبند پلاستیکی با کیفیت و قابل تنظیم ، 18 عدد سکه امتیاز و یک عدد ساعت شنی می باشد . در تصویر زیر محتویات درون بازی فکری هدبند قابل مشاهده می باشد .

 

روش بازی هدبند

بازی هدبند مناسب رده سنی بالای 4 سال تولید شده است ، ولی با دارا بودن جذابیت بالایی که دارد تمامی اعضای خانواده می توانند در کنار هم از این بازی لذت ببرند . افراد مورد نیاز برای انجام بازی هدبند بین 2 الی 6 نفر می باشد . بازی هدبند باعث افزایش هوش و تقویت حافظه در کودکان می شود . این بازی با دارا بودن زمان و تایم محدودی که دارد ، سرعت عمل را در کودکان شما افزایش خواهد داد .

خرید بازی هدبند

بازی فکری هدبند

روش بازی هدبند

آموزش بازی فکری هدبند

در صورت تمايل براي خريد بازی هدبند مي توانيد بر روي ( اضافه به سبد خريد ) کليک نماييد ، سپس به بخش سبد خريد رفته و ( تسويه حساب ) را انتخاب کنيد . در مرحله بعد ( ثبت نام ) و يا ( تسويه به عنوان مهمان ) را انتخاب نماييد و مشخصات خود را وارد سيستم نماييد . در مرحله بعد روش ( حمل و نقل ) را انتخاب نموده و در انتها روش پرداخت ملت را انتخاب کنيد و وارد درگاه پرداخت بانک ملت بشويد . پس از پرداخت مبلغ و ثبت سفارش ، محصول شما برايتان ارسال خواهد شد . در تصویر پایین محتویات درون بسته بندی را می توانید مشاهده نمایید .

خرید بازی فکری هدبند
خرید بازی فکری هدبند

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

آخرین محصولات