تخته جادوئی

بر روی این تخته وایت برد جادویی می توانید بارها نقاشی بکشید و سپس پاک کنید !

تقویت روحیه همکاری و تقویت مهارت نقاشی کشیدن در کودکان

مناسب برای تمرین نوشتن حروف و اعداد

مشخصات محصول :

  • مناسب برای کودکان بالای 3 سال
  • جنس تخته وایت برد از پلاستیک باکیفیت بالا
  • دارای قلم مخصوص جهت نوشتن حروف و اعداد و یا نقاشی کردن
  • دارای دکمه پاک کننده نوشته ها
  • قابل استفاده به عنوان تخته نقاشی ، تمرین نوشتن ، گذاشتن پیغام در منزل و ...
  • ابعاد صفحه وایت برد 20 × 14 سانتیمتر
  • ابعاد کلی محصول 36 × 26 سانتیمتر
  • وزن تخته جادوئی : 300 گرم
  • ساخت چین
تخته جادویی کودک
تخته جادویی کودک

تخته جادویی یک وایت برد برای نقاشی کردن و تمرین نوشتن برای کودکان شما می باشد . قابلیت اصلی این وایت برد جادویی در این است که کودک می تواند بارها بر روی این وایت برد نقاشی بکشد و سپس پاک کند ، هم چنین شما می توانید بر روی این تخته جادویی الفبای فارسی و انگلیسی و هم چنین نوشتن اعداد را نیز به کودکان و فرزندان خود بیاموزید .

یک قلم مخصوص در بغل این تخته جادویی قرار دارد که از آن می توانید برای نقاشی کشیدن و یا نوشتن جملات مختلف استفاده نمائید . پس از نقاشی ، برای پاک کردن صفحه ی وایت برد کافیست دکمه ی پایین وایت برد را به سمت مخالف صفحه بکشید ، خواهید دید که نقاشی شما بر روی وایت برد پاک شده است . فرزند شما می تواند بارها بر روی این تخته جادوئی نقاشی بکشد و پاک کند و تمرین نماید تا بتواند نقاشی های زیباتری بکشد و تمرین نوشتن را در خود افزایش دهد .

تخته وایت برد جادویی
تخته وایت برد جادویی

ابعاد کلی این وایت برد جادویی 36 در 26 سانتیمتر است ، ولی ابعاد صفحه ی این وایت برد 20 × 14 سانتیمتر می باشد . کلید پاک کننده ی این تخته در قسمت پایینی تخته قرار داده شده است که قابلیت جابجایی بین چپ و راست را دارا می باشد ، با جابجا کردن این دکمه ، صفحه ی وایت برد کاملا پاک خواهد شد .

در صورت تمايل براي خريد تخته وایت برد جادویی مي توانيد بر روي ( اضافه به سبد خريد ) کليک نماييد ، سپس به بخش سبد خريد رفته و ( تسويه حساب ) را انتخاب کنيد . در مرحله بعد ( ثبت نام ) و يا ( تسويه به عنوان مهمان ) را انتخاب نماييد و مشخصات خود را وارد سيستم نماييد . در مرحله بعد روش ( حمل و نقل ) را انتخاب نموده و در انتها روش پرداخت ملت را انتخاب کنيد و وارد درگاه پرداخت بانک ملت بشويد . پس از پرداخت مبلغ و ثبت سفارش ، محصول شما برايتان ارسال خواهد شد .

خرید تخته جادویی
خرید تخته جادویی

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

آخرین محصولات