جا ادويه 2 تايي پاشاباغچه مدل باسيک بلند 43890 ( basic )

مشخصات محصول :

- داراي 2 عدد جا ادويه شيشه اي

- داراي درب استيل ضد زنگ

- داراي منافذ ريز و متوسط و درشت بر روي درب

- ساخت کشور ترکيه _ برند پاشاباغچه

محفظه ی ریز جاادویه باسیک
محفظه ی ریز جاادویه باسیک

اين محصول داراي 2 عدد جا ادويه شيشه اي بلند مي باشد . درب اين جا ادويه از جنس استيل ضدزنگ توليد شده است و در برابر رطوبت و شستشو کاملا مقاوم مي باشد . بر روي در اين جا ادويه 3 حالت خروجي ادويه تعبيه شده است . ادويه به 3 حالت کم ، متوسط و زياد از اين جا ادويه خارج مي شود . ارتفاع جا ادويه باسيک بلند 15 سانتيمتر مي باشد و براي انواع ادويه بسيار مناسب مي باشد . اين محصول بصورت جفتي به فروش ميرسد و شما براساس نياز خود مي توانيد به تعداد دلخواه از اين محصول خريداري نماييد .

محفظه ی متوسط جاادویه باسیک
محفظه ی متوسط جاادویه باسیک

جا ادويه پاشاباغچه مدل باسيک قابل استفاده در يخچال بوده و براي شستشو مي توانيد درون ماشين ظرفشويي نيز قرار دهيد . اين جا ادويه بصورت جفتي و درون يک بسته بندي رنگي و بسيار شيک ارايه مي شود و از اين محصول در منزل و محل کار مي توانيد استفاده کنيد .

در صورت تمايل جهت خريد جا ادویه جفتی پاشاباغچه مي توانيد بر روي ( اضافه به سبد خريد ) کليک نماييد ، سپس به بخش سبد خريد رفته و ( تسويه حساب ) را انتخاب کنيد . در مرحله بعد ( ثبت نام ) و يا ( تسويه به عنوان مهمان ) را انتخاب نماييد و مشخصات خود را وارد سيستم نماييد . در مرحله بعد روش ( حمل و نقل ) را انتخاب نموده و در انتها روش پرداخت ملت را انتخاب کنيد و وارد درگاه پرداخت بانک ملت بشويد . پس از پرداخت مبلغ و ثبت سفارش ، محصول شما برايتان ارسال خواهد شد .

محفظه ی بزرگ جا ادویه باسیک بلند
محفظه ی بزرگ جا ادویه باسیک بلند
جا ادویه باسیک جفتی به همراه جعبه
جا ادویه باسیک جفتی به همراه جعبه

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

آخرین محصولات