جا ادویه جفتی باسیک دراستیل پاشاباغچه مدل 43880

مشخصات محصول :

_ جنس جا ادویه شیشه ای

_ جنس درب جا ادویه از استیل ضد زنگ و با کیفیت

_ قابل استفاده به عنوان جا ادویه و نمکدان

_ دارای 3 حالت خروجی ادویه بصورت کم ، متوسط ، زیاد

_ ساخت ترکیه – شرکت پاشاباغچه pasabahce

جا ادویه جفتی باسیک کوتاه پاشاباغچه
جا ادویه جفتی باسیک کوتاه پاشاباغچه

از این محصول به عنوان جا ادویه و نمکدان می توانید استفاده نمایید . این جا ادویه به صورت جفتی درون یک بسته بندی ارایه می گردد . جنس این جا ادویه شیشه ای بوده و جنس درب این محصول نیز از استیل ضد زنگ و با کیفیت بالا ساخته شده است . جا ادویه جفتی باسیک ساخت کشور ترکیه بوده و جز محصولات شرکت پاشاباغچه می باشد . محصولات پاشاباغچه دارای کیفیت و زیبایی بسیار بالایی می باشند و هم چنین این ظروف دارای قیمت مناسبی نیز می باشند .

درب جا ادویه باسیک همانطور که در بالا گفته شد از استیل ضد زنگ تولید شده ، این درب بصورت پیچی بر روی جا ادویه محکم می شود . قسمت درب این جا ادویه حالت چرخشی داشته و خروج ادویه از آن به چهار حالت ( بسته ، کم ، متوسط ، زیاد ) قابل خارج شدن است ، که می توانید با چرخاندن درب هر یک از حالات دلخواه را انتخاب نمایید و خروج ادویه و نمک به آن اندازه انجام خواهد شد . حالات مختلف درب جا ادویه را می توانید در 2 تصویر زیر ببینید .

خروجی ادویه بصورت زیاد در جا ادویه جفتی باسیک
خروجی ادویه بصورت زیاد در جا ادویه جفتی باسیک
خروجی ادویه بصورت متوسط در جا ادویه جفتی باسیک
خروجی ادویه بصورت متوسط در جا ادویه جفتی باسیک

جا ادویه جفتی باسیک را می توانید جهت شستشو درون ماشین ظرفشویی قرار دهید . این جا ادویه بصورت جفتی درون یک  بسته بندی رنگی و کادوئی ارایه می شود . ارتفاع جاادویه باسیک پاشاباغچه به همراه درب آن 7 سانتیمتر می باشد .

در صورت تمايل جهت خريد جاادویه جفتی پاشاباغچه مدل باسیک کوتاه مي توانيد بر روي ( اضافه به سبد خريد ) کليک نماييد ، سپس به بخش سبد خريد رفته و ( تسويه حساب ) را انتخاب کنيد . در مرحله بعد ( ثبت نام ) و يا ( تسويه به عنوان مهمان ) را انتخاب نماييد و مشخصات خود را وارد سيستم نماييد . در مرحله بعد روش ( حمل و نقل ) را انتخاب نموده و در انتها روش پرداخت ملت را انتخاب کنيد و وارد درگاه پرداخت بانک ملت بشويد . پس از پرداخت مبلغ و ثبت سفارش ، محصول شما برايتان ارسال خواهد شد .

جا ادویه جفتی مدل باسیک کوتاه پاشاباغچه ترکیه
جا ادویه جفتی مدل باسیک کوتاه پاشاباغچه ترکیه

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

آخرین محصولات