جای دستمال کاغذی پیوتر نگین فیروزه ای مارک JS

مشخصات محصول :

- جنس محصول از پیوتر

- دارای نگین های فیروزه ای

- قابل استفاده به عنوان جای دستمال کاغذی

- دارای درب محکم و از جنس پیوتر

- دارای 4 عدد پایه در اطراف محصول

- قسمت داخلی و زیرین محصول پوشیده شده با مخمل

- ساخت چین - برند JS

جای دستمال کاغذی پیوتر نگین دار
جای دستمال کاغذی پیوتر نگین دار

 جا دستمالی پیوتر JS همانطوری که گفته شد از جنس پیوتر می باشد ، فضای داخلی و قسمت زیرین این جا دستمالی با پارچه مخمل پوشانده شده است . فضای اطراف و درب این محصول نیز کاملا از پیوتر می باشد . بر روی این جا دستمالی تعدادی نگین فیروزه ای نیز قرار گرفته است و زیبایی خاصی به این محصول داده است . تعداد این نگین ها 8 تا بوده و 4 عدد آن در قسمت درب محصول و 4 عدد دیگر نیز در قسمت پایینی ظرف قرار دارند .

گوشه های این جا دستمالی 4 عدد پایه قرار گرفته است و  این پایه ها باعث می شوند محصول بر روی میز پذیرایی بسیار زیبا جلوه کند . ابعاد این محصول 15 سانت در 27 سانتیمتر بوده و ارتفاع آن نیز 9 سانتیمتر می باشد . طراحی درب این جا دستمالی نیز به گونه ای است که کاملا بر روی قسمت پایینی جای گرفته و محکم می شود . ظروف پیوتر را می توانید شستشو دهید و پس از شستشو حتما بوسیله دستمال نرم این ظروف را خشک نمایید . ظروف پیوتر در برابر رطوبت نیز مقاوم هستند و رنگ و کیفیت خود را حفظ خواهند کرد .

جای دستمال کاغذی پیوتر نگین دار
جای دستمال کاغذی پیوتر نگین دار

این محصول درون بسته بندی رنگی و محکم ارایه میگردد و می توانید این جای دستمال کاغذی را هم در منزل و محل کار و هم به عنوان هدیه برای مناسبت های مختلف استفاده نمایید .

در صورت تمايل جهت خريد جا دستمال پیوتر نگین دار مي توانيد بر روي ( اضافه به سبد خريد ) کليک نماييد ، سپس به بخش سبد خريد رفته و ( تسويه حساب ) را انتخاب کنيد . در مرحله بعد ( ثبت نام ) و يا ( تسويه به عنوان مهمان ) را انتخاب نماييد و مشخصات خود را وارد سيستم نماييد . در مرحله بعد روش ( حمل و نقل ) را انتخاب نموده و در انتها روش پرداخت ملت را انتخاب کنيد و وارد درگاه پرداخت بانک ملت بشويد . پس از پرداخت مبلغ و ثبت سفارش ، محصول شما برايتان ارسال خواهد شد .

پوشش داخلی مخمل در جا دستمالی پیوتر
پوشش داخلی مخمل در جا دستمالی پیوتر

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

آخرین محصولات