بازی هیجانی و هدفمند گوش بزنگ برای تمامی اعضای خانواده

گوش به زنگ باشید تا برنده بازی شوید !

مشخصات بازی :

  • افزایش هوش ، تقویت دقت ، تمرکز حواس
  • مناسب برای رده سنی 6 تا 99 سال
  • افراد مورد نیاز برای انجام بازی 2 الی 6 نفر
  • زمان تقریبی انجام بازی 15 دقیقه
  • دارای 56 عدد کارت بازی رنگی در اشکال مختلف میوه
  • دارای یک زنگ فلزی جذاب
  • راهنمای انجام بازی گوش بزنگ
  • یک بازی و یک وسیله کمک آموزشی جهت درک تصویری مفهوم عدد 5 برای کودکان دبستانی
  • ساخت ایران
بازی گوش بزنگ
بازی گوش بزنگ

یکی از مهمترین مشکلاتی که بچه ها و والدین یا مربیان با آن روبرو هستند ، عدم تمرکز و توجه بچه ها و تلاش برای افزایش دقت و تمرکز در آنها است . همان طور که می دانیم بدون داشتن دقت و تمرکز حواس ، فرایند یادگیری صورت نمی گیرد . دقت و تمرکز یه مهارت است و میتوان مانند هر مهارت دیگری آن را تقویت کرد . بیشترین حجم ورودی اطلاعات از طریق حس بینایی ( 75 درصد ) رخ می دهد ، لذا تقویت حس بینائی امری بسیار مهم است .

اکثر کودکان در دقت بینائی و دقت شنوایی مشکل دارند . در مراکز یادگیری بیشترین تاکید بر این مرحله صورت می گیرد ، زیرا ابتدا کودک باید دقت داشته باشد تا بتواند به مراحل بعدی یادگیری برسد .

بازی گوش به زنگ به کودکان کمک می کند تا بخش هایی از مغز که مربوط به تمرکز است بیشتر تحریک شود و باعث افزایش دقت و توجه در آنان می شود .

بازی گوش بزنگ یک وسیله کمک آموزشی جهت درک تصویری مفهوم عدد 5 برای کودکان دبستانی است .

خرید اینترنتی بازی گوش بزنگ
خرید اینترنتی بازی گوش بزنگ

بازی گوش بزنگ دارای 56 عدد کارت بازی با اشکال مختلف میوه ها می باشد ، هم چنین یک عدد زنگ فلزی جذاب نیز درون جعبه ی بازی قرار دارد که در ادامه نحوه ی استفاده از بازی گوش بزنگ را آموزش خواهیم داد . راهنمای فارسی استفاده از بازی گوش بزنگ نیز درون جعبه ی محصول قرار گرفته است که با مطالعه آن کاملا با روش و قوانین بازی گوش بزنگ آشنا خواهید شد .

بازی گوش بزنگ برای رده سنی مختلف تولید گردیده است ، به گونه ای که تمامی اعضای خانواده می توانند در کنار هم به انجام بازی گوش بزنگ مشغول باشند . رده سنی بازی گوش به زنگ از 6 سال تا 99 سال می باشد ! تعداد بازیکنان مورد نیاز برای انجام بازی گوش بزنگ نیز 2 الی 6 نفر است . زمان تقریبی انجام بازی گوش بزنگ حدود 15 دقیقه است .

شرح خلاصه بازی گوش بزنگ

هر بازیکن در نوبت خود یک کارت را بر می گرداند و سایر بازیکنان نیز به همین ترتیب ، اگر کارت های برگردانده شده بازیکنان ، پنج تصویر ( جمع تعداد میوه های موجود بر روی هر دو کارت ) از یک مدل میوه را نشان دهد ، بازیکنی که سریع تر بتواند این پنج عدد میوه شبیه به هم را تشخیص دهد ( مثلا 5 عدد موز ) باید سریع زنگ را بصدا در آورد و سپس تمامی کارت های برگردانده شده خودش و سایر بازیکنان را برداشته و زیر کارت هایش قرار می دهد .

هدف اصلی بازی گوش بزنگ این است که برنده کارت های بیشتری جمع کند . بازی گوش بزنگ باعث افزایش هوش و تقویت تمرکز می شود .

بازی افزایش هوش و تمرکز حواس
بازی افزایش هوش و تمرکز حواس

آماده شدن برای انجام بازی کارتی گوش بزنگ

زنگ فلزی را در وسط بازیکنان بر روی زمین یا میز قرار دهید . یکی از بازیکنان باید پخش کننده ی کارت ها باشد ، او باید کارت ها را مخلوط نموده و سپس بین بازیکنان به تعداد مساوی تقسیم نماید . بازیکنان باید کارت های خود را به پشت و در جلوی خود قرار دهند ، بدون اینکه تصاویر کارت ها را ببینند .

شروع بازی گوش بزنگ

بازیکنی که از همه کوچک تر است شروع کننده بازی گوش بزنگ خواهد بود . هر بازیکن در نوبت خودش کارت بالای دسته کارت های خودش را برداشته وآن را بر می گرداند و در کنار کارت هایش قرار می دهد ، این کار ادامه پیدا می کند و سایر بازیکنان نیز هر کدام در نوبت خودشان یک کارت را بر می گردانند و در کنار کارت های خود قرار می دهند و این کار به همین صورت برای تمام بازیکنان تکرار می شود .

دقت نمایید زمانی که می خواهید کارت خود را برگردانید ، باید به نحوی این کار را انجام دهید که تمامی بازیکنان به صورت همزمان تصاویر کارت شما را ببینند . بهتر است این کار را خیلی سریع انجام دهید .

چه وقت باید زنگ را به صدا در آورید ؟؟

در بازی گوش بزنگ اولین بازیکنی که بتواند 5 عدد از یک نوع میوه را در بین کارت های تمامی بازیکنان ( فقط بالاترین کارتی که برگردانده شده است ) تشخیص دهد باید زنگ بازی را هر چه سریعتر بصدا در آورد و برنده آن دور بازی خواهد شد . به طور مثال در تصویر زیر که 4 نفر مشغول بازی می باشند ، دو کارت با هم تعداد 5 موز را نشان می دهد . به تصویر زیر دقت نمائید ...

روش بازی گوش بزنگ
روش بازی گوش بزنگ

شما نیاز به واکنش های سریع دارید !!

بازیکنی که بتواند پس از تشخیص سریعتر 5 عدد میوه شبیه به هم زنگ را به صدا در آورد ، تمامی کارت های برگردانده شده جلوی خود و سایر بازیکنان را نیز برای خودش بر میدارد . این بازیکن سپس تمامی این کارت ها را در زیر کارت های خودش قرار می دهد و بازی گوش بزنگ ادامه پیدا می کند .

خداحافظی از بازی گوش بزنگ ...

زمانی که کارت های یک بازیکن تمام شود ، او باید بازی گوش بزنگ را ترک کند .

زنگ اشتباه !!

در صورتی که بازیکنی زنگ را به صدا در آورد و سپس متوجه شود که اشتباه کرده است ، و نتواند تعداد 5 میوه شبیه به هم را مشخص نماید ، برای جبران این اشتباه باید به هر بازیکن یک کارت از کارت های برعکس ( هنوز استفاده نشده ) خودش را بدهد .

پایان بازی گوش بزنگ

بازی گوش به زنگ با همین منوال ادامه خواهد داشت تا زمانی که فقط دو بازیکن در بازی حضور داشته باشند و این دو نفر باید آنقدر ادامه دهند تا یکی از آنها برنده شود ، البته در حالتی که فقط دو نفر از بازیکنان باقی مانده اند یک قانون خاص به وجود می آید و آن این است که اگر یکی از این دو نفر به اشتباه زنگ را بصدا در آورد ، بازی تمام می شود و بازیکن دیگری ، برنده بازی گوش بزنگ خواهد بود و ممکن است بازی تا زمانی که یک بازیکن تمامی کارت های بازی را جمع کند ، ادامه داشته باشد و آن فرد برنده بازی گوش بزنگ شود .

برنده بازی گوش بزنگ کسی است که کارت های بیشتری جمع کرده باشد .

بازی هدفمند گوش به زنگ
بازی هدفمند گوش به زنگ

خرید اینترنتی بازی گوش بزنگ

بازی گوش بزنگ

راهنمای بازی گوش بزنگ

بازی گوش به زنگ

خرید بازی گوش بزنگ

شما می توانید به همراه کودکان خود به انجام بازی گوش بزنگ مشغول باشید و لحظات مفرح و شادی را در کنار اعضای خانواده بوجود بیاورید . در ضمن با انجام بازی گوش بزنگ کودکان شما یک بازی هیجانی و هدفمند را تجربه کرده اند و با مفهوم اعداد آشنا می شوند و می توانند دقت شنوایی و دقت بینائی خود را بالا ببرند ، بازی گوش بزنگ باعث افزایش دقت و توجه کودکان شما خواهد شد .

در صورت تمايل برای خريد اینترنتی بازی گوش بزنگ مي توانيد بر روي ( اضافه به سبد خريد ) کليک نماييد ، سپس به بخش سبد خريد رفته و ( تسويه حساب ) را انتخاب کنيد . در مرحله بعد ( ثبت نام ) و يا ( تسويه به عنوان مهمان ) را انتخاب نماييد و مشخصات خود را وارد سيستم نماييد . در مرحله بعد روش ( حمل و نقل ) را انتخاب نموده و در انتها روش پرداخت ملت را انتخاب کنيد و وارد درگاه پرداخت بانک ملت بشويد . پس از پرداخت مبلغ و ثبت سفارش ، محصول شما برايتان ارسال خواهد شد .

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

آخرین محصولات