دستبند دورپیچ سنگ جید تراش دار

مشخصات محصول :

  • دارای خاصیت آرامش و اطمینان برای فرد
  • ساخته شده از سنگ های جید تراش دار
  • متشکل از 25 عدد سنگ جید بزرگ و کوچک
  • طول دستبند 36 سانتیمتر
  • کاملا ضد حساسیت
  • محصولی از دست سازهای اهورا
دستبند دورپیچ با سنگ جید تراشدار
دستبند دورپیچ با سنگ جید تراشدار

دستبند دورپیچ با سنگ های جید تراش دار دارای طراحی و زیبایی چشم نوازی می باشد . این دستبند از کیفیت بسیار خوبی برخوردار می باشد . این دستبند دورپیچ با دارا بودن سنگ جید ، آرامش و اطمینان را برای فرد به ارمغان می‌ آورد بطوری که فرد توانایی لازم در گرفتن تصمیمات مهم را پیدا می کند . شهرت سنگ جید به دلیل داشتن امواج آرامش بخش آن است .

دستبند دورپیچ جید تراش دار برای افرادی که کارهای مدیریتی و تصمیم گیری‌ های مهم را انجام می‌دهند ، مفید فایده واقع می‌شود . سنگ جید در چین باستان مظهر پنج فضیلت ، شجاعت ، خرد ، شفقت ، انصاف و تواضع می‌باشد .

سنگ جید دارای رنگ بندی متنوعی می باشد و از رنگ های مختلف آن درون این دستبند استفاده شده است و ترکیب این رنگ ها درکنار یکدیگر زیبایی خاصی به این دستبند داده است . سنگ جید جذابیت بسیاری را به زیور آلات بخشیده و سنگی پرکاربرد و پرطرفدار است . طول دستبند دورپیچ جید 36 سانتیمتر میباشد .

خرید دستبند دورپیچ جید
خرید دستبند دورپیچ جید

نکته : موجودی این محصول به دلیل دست ساز بودن ، ممکن است در انبار به اتمام برسد . در این حالت و در صورت ثبت سفارش توسط شما ، محصول در طی چند روز تهیه شده و برای شما ارسال خواهد شد .

در صورت تمايل براي خريد دستبند دورپیچ با سنگ جید تراشدار مي توانيد بر روي ( اضافه به سبد خريد ) کليک نماييد ، سپس به بخش سبد خريد رفته و ( تسويه حساب ) را انتخاب کنيد . در مرحله بعد ( ثبت نام ) و يا ( تسويه به عنوان مهمان ) را انتخاب نماييد و مشخصات خود را وارد سيستم نماييد . در مرحله بعد روش ( حمل و نقل ) را انتخاب نموده و در انتها روش پرداخت ملت را انتخاب کنيد و وارد درگاه پرداخت بانک ملت بشويد . پس از پرداخت مبلغ و ثبت سفارش ، محصول شما برايتان ارسال خواهد شد .

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

آخرین محصولات