دستبند اسپرت سنگ لاوا

مشخصات محصول :

  • متشکل از سنگ های لاوا
  • خواص سنگ لاوا ( احساس آرامش )
  • کاملا ضد حساسیت
  • محصولی از دست سازهای اهورا
دستبند اسپرت لاوا
دستبند اسپرت لاوا

دستبند اسپرت لاوا دارای طراحی و زیبایی خیره کننده و چشم نوازی می باشد . این دستبند از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است . دستبند لاوا اسپرت با دارا بودن سنگ های لاوا می تواند آرامش را برای فرد به ارمغان بیاورد .

سنگ لاوا یکی از قدیمی ترین و متداولترین سنگ های جهان است و تقریبا در تمامی فرهنگ ها مورد استفاده قرار گرفته است . سنگ لاوا از قلب زمین نشات می گیرد که بطور مذاب به سطح زمین آمده و پس از سرد شدن با خلل و فرج فراوان شکل می گیرد . از آنجاییکه سنگ لاوا از منبع انرژی خالص زمین سرچشمه می گیرد ، بعنوان سنگی شناخته شده است که انسان را از تمامی سطوح ناخواسته احساسی جدا کرده و بعبارتی تولدی دوباره را رقم می زند . در باور قدیم ، این سنگ به سربازان داده می شد که در زمان جنگ آرامش خود را حفظ کنند .

نکته : موجودي اين محصول به دليل دست ساز بودن ، ممکن است در انبار به اتمام برسد . در اين حالت و در صورت ثبت سفارش توسط شما ، محصول در طي چند روز تهيه شده و براي شما ارسال خواهد شد .

دستبند سنگ لاوا اسپرت
دستبند سنگ لاوا اسپرت

در صورت تمايل براي خريد دستبند لاوا اسپرت مي توانيد بر روي ( اضافه به سبد خريد ) کليک نماييد ، سپس به بخش سبد خريد رفته و ( تسويه حساب ) را انتخاب کنيد . در مرحله بعد ( ثبت نام ) و يا ( تسويه به عنوان مهمان ) را انتخاب نماييد و مشخصات خود را وارد سيستم نماييد . در مرحله بعد روش ( حمل و نقل ) را انتخاب نموده و در انتها روش پرداخت ملت را انتخاب کنيد و وارد درگاه پرداخت بانک ملت بشويد . پس از پرداخت مبلغ و ثبت سفارش ، محصول شما برايتان ارسال خواهد شد .

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

آخرین محصولات