سرویس مسافرتی صنعت سازان 6 نفره

تولید کننده: صنعت سازان

مدل کالا: 56

موجودی: موجود نیست

قیمت: 33,000 تومان

سرویس مسافرتی و پیک نیک صنعت سازان مدل 56 پارچه ( 6 نفره )

سرویس مسافرتی صنعت سازان تولید شده تا شما در سفر و مواقع بیرون از منزل راحت باشید و دیگر نیازی به بردن کلی وسایل همراه خود نباشید ، چون این سرویس کلیه لوازم لازم جهت سرو غذای 6 نفر را دارا می باشد و هم چنین این محصول جای بسیار کمی را نیز اشغال میکند .

سرویس مسافرتی صنعت سازان از جنس پلاستیک تولید شده است . کیفیت این محصول بسیار بالا می باشد . شما می توانید در مواقع سفر و پیک نیک این محصول را به همراه خود ببرید و دیگر نیازی به حمل کلی وسایل اضافه نیست . سرویس صنعت سازان در رنگ های آبی ، نارنجی ، سبز ، زرد تولید شده است تا مشتری بر اساس سلیقه رنگ مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کند . کلیه وسایل این سرویس درون یک ظرف مخصوص جمع آوری شده اند تا حمل و نقل آن را آسان کند . این محصول با اینکه 56 پارچه دارد اما فضای بسیار اندکی را اشغال میکند پس از این بابت هم خیال شما راحت باشد .

سرویس مسافرتی صنعت سازان 56 پارچه
سرویس مسافرتی صنعت سازان 56 پارچه

سرویس صنعت سازان مدل 56 پارچه ( 6 نفره ) دارای 1 ظرف مخصوص جهت نگه داری کلیه لوازم ، 1 عدد آبکش ، 1 عدد سینی ، 6 عدد بشقاب پلو خوری ، 6 عدد بشقاب خورش خوری ، 6 عدد پیش دستی میوه ، 6 عدد لیوان ، 6 عدد پیاله ، 6 عدد قاشق ، 6 عدد چنگال ، 6 عدد کارد میوه خوری ، رنده و نمکدان می باشد .

کلیه این لوازم درون ظرف مخصوص جای میگیرند و درب این محصول نیز کاملا محکم می باشد . در نهایت شما می توانید سرویس مسافرتی صنعت سازان را بعد از استفاده شستشو دهید و برای دفعات بعد مورد استفاده قرار دهید .

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

آخرین محصولات