شکلات خوری لیزاموری مدل ورسای دردار بدون پایه

مشخصات محصول :

_ جنس شکلات خوری تماما از کریستال

_ دارای درب کریستال

_ بدون پایه

_ بسیار شیک و شفاف

_ مناسب برای کادوئی

_ دارای جعبه ی رنگی

شکلات خوری لیزاموری دردار بدون پایه
شکلات خوری لیزاموری دردار بدون پایه

برند لیزاموری در زمینه ظروف کریستال فعالیت نموده و محصولات با کیفیت بالا و بسیار شفاف تولید میکند . شکلات خوری مدل ورسای نیز یکی از محصولات لیزاموری می باشد . این شکلات خوری دارای درب بوده و بدون پایه می باشد . این شکلات خوری برای استفاده بر روی میز و به عنوان دکوری بسیار مناسب است .

شکلات خوری کریستال لیزاموری مدل ورسای به همراه درب آن 18 سانتیمتر و گودی داخل شکلات خوری نیز حدود 8 سانتیمتر می باشد . این شکلات خوری درون یک جعبه ی رنگی و کادویی ارایه می شود و با دارا بودن شفافیت بسیار بالا و قیمت مناسب می تواند به عنوان هدیه و کادوئی بسیار مناسب باشد . در هنگام خرید به نشان lisa mori بر روی محصول و جعبه ی آن دقت نمایید .

در صورت تمايل جهت خريد شکلات خوری کریستال لیزاموری مي توانيد بر روي ( اضافه به سبد خريد ) کليک نماييد ، سپس به بخش سبد خريد رفته و ( تسويه حساب ) را انتخاب کنيد . در مرحله بعد ( ثبت نام ) و يا ( تسويه به عنوان مهمان ) را انتخاب نماييد و مشخصات خود را وارد سيستم نماييد . در مرحله بعد روش ( حمل و نقل ) را انتخاب نموده و در انتها روش پرداخت ملت را انتخاب کنيد و وارد درگاه پرداخت بانک ملت بشويد . پس از پرداخت مبلغ و ثبت سفارش ، محصول شما برايتان ارسال خواهد شد .

شکلات خوری لیزاموری دردار بدون پایه
شکلات خوری لیزاموری دردار بدون پایه
شکلات خوری لیزاموری مدل ورسای دردار به همراه جعبه
شکلات خوری لیزاموری مدل ورسای دردار به همراه جعبه

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

آخرین محصولات