شکلات خوری کریستال لیزاموری ورسای پایه دار و درب دار

مشخصات محصول :

_ جنس شکلات خوری تماما از کریستال

_ دارای پایه و درب کریستال

_ قابل استفاده به عنوان شکلات خوری و پسته خوری

_ بسیار شیک و شفاف

_ ارتفاع شکلات خوری به همراه درب آن 25 سانتیمتر

_ گودی داخل شکلات خوری 8 سانتیمتر

_ مناسب برای کادوئی

_ دارای جعبه ی رنگی

_ ساخت ایران - محصولات کریستال لیزاموری Lisa Mori

شکلات خوری کریستال لیزاموری پایه دار
شکلات خوری کریستال لیزاموری پایه دار

برند لیزاموری در زمینه انواع ظروف کریستال فعالیت نموده و محصولات با کیفیت بالا و بسیار شفاف تولید میکند . شکلات خوری ورسای نیز یکی از محصولات لیزاموری می باشد . این شکلات خوری دارای پایه و درب از جنس کریستال می باشد . این شکلات خوری برای استفاده بر روی میز پذیرائی و به عنوان دکوری بسیار مناسب است . از این محصول به عنوان پسته خوری نیز می توانید استفاده نمایید .

ارتفاع شکلات خوری کریستال لیزاموری مدل ورسای به همراه پایه 25 سانتیمتر و گودی داخل شکلات خوری نیز حدود 8 سانتیمتر می باشد . این شکلات خوری درون یک جعبه ی رنگی و کادویی ارایه می شود و با دارا بودن شفافیت بسیار بالا و قیمت مناسب می تواند به عنوان هدیه و کادوئی بسیار مناسب باشد . در هنگام خرید به نشان lisa mori بر روی محصول و جعبه ی آن دقت نمایید . در تصویر پایین شکلات خوری به همراه جعبه قابل مشاهده است .

در صورت تمايل جهت خريد شکلات خوری کریستال لیزاموری مدل 1203 مي توانيد بر روي ( اضافه به سبد خريد ) کليک نماييد ، سپس به بخش سبد خريد رفته و ( تسويه حساب ) را انتخاب کنيد . در مرحله بعد ( ثبت نام ) و يا ( تسويه به عنوان مهمان ) را انتخاب نماييد و مشخصات خود را وارد سيستم نماييد . در مرحله بعد روش ( حمل و نقل ) را انتخاب نموده و در انتها روش پرداخت ملت را انتخاب کنيد و وارد درگاه پرداخت بانک ملت بشويد . پس از پرداخت مبلغ و ثبت سفارش ، محصول شما برايتان ارسال خواهد شد .

شکلات خوری کریستال لیزاموری پایه دار
شکلات خوری کریستال لیزاموری پایه دار
شکلات خوری کریستال لیزاموری پایه دار به همراه جعبه
شکلات خوری کریستال لیزاموری پایه دار به همراه جعبه

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

آخرین محصولات