عروسک دست دوز مو دار کاموایی درجه یک

عروسکی دست بافت ، کیفیت دوخت بالا ، سبک و نرم ، مناسب برای تمامی کودکان

مشخصات عروسک :

  • بافته شده از بهترین نوع نخ کاموا
  • دوخت با کیفیت و ظرافت بالا
  • جنس عروسک نرم
  • ابعاد عروسک 30 × 15 سانتیمتر
  • وزن عروسک 150 گرم
  • رنگ لباس عروسک : نارنجی
عروسک دست بافت
عروسک دست بافت

عروسک دست بافت ، شنونده ی ماهری است که نه خسته می شود و نه خمیازه می کشد ، نه کسل می شود و نه چشمان اش را می بندد و نه اشکالات او ( کودک ) را تصحیح می کند . نمی گوید که گرفتار است و باید برود ! همه اینها عروسک را برای کودک شما ، تبدیل به دوستی پابرجا می کند و می تواند درد دلش را با او در میان بگذارد .

والدین با گوش دادن به صحبت های کودک خود با عروسک اش ، می توانند به مسائل زیادی در مورد کودک خود آشنا شوند . کودک احساس می کند که عروسک مال او است . از او مراقبت می کند و ارتباط نزدیکی با آن برقرار می کند . تمام مدت از او مواظبت می نماید . چنین احساسی باعث می شود که کودک شما اعتماد به نفس داشته باشد . علاوه بر این ، اوقات فراغت وی نیز لذت بخش می شود و از هم بازی بودن با عروسکش نهایت لذت را خواهد برد .

عروسک دست ساز
عروسک دست ساز

در کنار همه ی اینها ، به علت بروز بیانات کودک هنگام گفتگو با عروسک دست دوز ، تکامل کلامی کودک نیز بهبود پیدا می کند و خلاقیت او نیز رشد خواهد کرد . پس عروسک دست بافت ، فقط یک ابزار زینتی نمی باشد ، بلکه عاملی برای تبادل احساسات ، عاطفه و اندیشه ی کودک شما می باشد .

عروسک دست ساز کاموایی محصولی باکیفیت بالا بوده است که با نخ کاموا درجه یک و با کیفیت بافته شده است . جنس نرم این عروسک و مدل خاص آن باعث می شود که کودک از بازی با این عروسک نهایت لذت را ببرد . ابعاد عروسک دست دوز کاموائی 30 × 15 سانتیمتر می باشد . وزن این عروسک بسیار سبک بوده و  وزن آن فقط 150 گرم می باشد که باعث می شود کودک با در دست گرفتن این عروسک خسته نشود . عروسک دست دوز دارای موی بلند بوده و رنگ لباس او نارنجی می باشد .

عروسک دست دوز
عروسک دست دوز

در صورت تمايل براي خريد عروسک دست دوز کاموائی مي توانيد بر روي ( اضافه به سبد خريد ) کليک نماييد ، سپس به بخش سبد خريد رفته و ( تسويه حساب ) را انتخاب کنيد . در مرحله بعد ( ثبت نام ) و يا ( تسويه به عنوان مهمان ) را انتخاب نماييد و مشخصات خود را وارد سيستم نماييد . در مرحله بعد روش ( حمل و نقل ) را انتخاب نموده و در انتها روش پرداخت ملت را انتخاب کنيد و وارد درگاه پرداخت بانک ملت بشويد . پس از پرداخت مبلغ و ثبت سفارش ، محصول شما برايتان ارسال خواهد شد .

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

آخرین محصولات