غذا ساز ساپر 8 کاره 2 موتوره مدل SFP-500

مشخصات محصول :

- حجم پارچ مخلوط کن 1/25 لیتر ( پلاستیکی )

- حجم کاسه غذا ساز 1000 میلی لیتر ( پلاستیکی )

- دارای 4 عدد تیغه استیل ضد زنگ و عالی برای رنده کردن سبزیجات و میوه

- دارای 1 عدد تیغه استیل مخصوص کاسه غذاساز

- دارای 2 عدد تیغه پلاستیکی مخصوص خمیرزن و همزن

- مجهز به کلید روشن و خاموش و تنظیم سرعت غذاساز

- دارای 1 کلید PULSE جهت کارکرد لحظه ای

- دارای محفظه مخصوص نگه داری تیغه ها و لوازم جانبی

- دارای سیستم قفل ایمنی

- قدرت غذاساز 500 وات

- رنگ فیلی

- ساخت چین - برند ساپر SAPOR

غذاساز ساپر مدل SFP-500
غذاساز ساپر مدل SFP-500

دستگاه غذا ساز ساپر 8 کاره برای مخلوط کردن ، هم زدن ، خمیر زن ، خردکردن ، رنده کردن ، و ورز دادن مناسب می باشد .

از بخش مخلوط کن غذاساز ساپر می توانید برای مخلوط کردن شیر موز ، آب طالبی ، آب هویج بستنی و مخلوط کردن آب میوه های مختلف با هم استفاده کنید . پارچ این غذا ساز از جنس پلاستیک براق با بهترین کیفیت تولید شده است و ظرفیت این پارچ نیز 1.25 لیتر می باشد . تیغه داخلی پارچ از جنس استیل و بسیار قوی میباشد و می تواند در سریع ترین زمان کلیه مواد شما را مخلوط نماید . درب پارچ مخلوط کن دارای حالت قفل می باشد و با چرخاندن آن در جهت عقربه های ساعت درب قفل می شود و با حرکت برعکس نیز باز خواهد شد . در قسمت درب هم چنین محفظه ای تعبیه شده است که می توانید در هنگام مخلوط کردن افزودنی های خود را از این محل اضافه نمایید تا با سایر مواد مخلوط شوند . برای استفاده از بخش مخلوط کن این غذاساز کافیست موادی که قصد مخلوط کردن آنها را دارید درون پارچ ریخته و سپس آنرا در قسمت چپ غذاساز که مخصوص پارچ مخلوط می باشد قرار داده و آن را بپیچانید تا در جای خود محکم شود ، مطمئن شوید که پارچ در جای خود قرار گرفته باشد در غیر این صورت دستگاه کار نخواهد کرد . در ادامه کاسه غذاساز و درب آن را نیز بصورت خالی در جای خود قرار داده و آنها را نیز بپیچانید تا محکم شوند . در پایان غذاساز را توسط دکمه ON و OFF روشن نمایید و سرعت دستگاه را در حالت شماره 1 و یا 2 قرار دهید ، پس از دقایقی کوتاه مخلوط میوه های شما آماده می شود . برای مخلوط کردن علاوه بر انتخاب سرعت می توانید از دکمه PULSE لحظه ای نیز استفاده نمایید . در تصویر زیر روش صحیح قرار گیری قطعات مخلوط کن نمایش داده شده است .

بخش مخلوط کن در غذاساز ساپر مدل SFP-500
بخش مخلوط کن در غذاساز ساپر مدل SFP-500

این غذاساز دارای 4 عدد تیغه استیل ضد زنگ می باشد . طراحی این تیغه ها بطوری است که کلیه سبزیجات و کاهو و کلم و برخی میوه ها مانند هویج و خیار را برای شما کاملا رنده و یکدست میکند . این 4 عدد تیغه شامل 1 عدد تیغه ریز ، 1 عدد تیغه درشت و 2 عدد تیغه مخصوص حلقه کردن است که از هر یک از آنها می توانید بر حسب نیاز خود استفاده کنید . برای استفاده از بخش رنده ی غذاساز ساپر باید ابتدا پارچ مخلوط کن را از دستگاه جدا نمایید و درب مخصوص را در جای آن قرار دهید و محکم نمایید تا قفل ایمنی فعال شود . در ادامه کاسه ی غذاساز را در جای خود قرار داده و بپیچانید تا آن نیز در جای خود قفل شود . سپس هر یک از رنده هایی را که نیاز دارید درون کاسه ی غذاساز و بر روی میله نگهدارنده قرار دهید ( دقت نمایید که قسمت برنده ی رنده در بالا قرار داشته باشد ). در انتها درب کاسه را گذاشته و در جای خود قفل نمایید . سپس غذاساز را روشن نمایید و از قسمت ورودی کاسه ، میوه و سبزیجات خود را وارد کنید تا دستگاه آنها را رنده کند . در تصویر پایین روش صحیح نصب رنده نمایش داده شده است .

بخش رنده درغذاساز ساپر مدل SFP-500
بخش رنده درغذاساز ساپر مدل SFP-500

غذا ساز ساپر 8 کاره 1 عدد تیغه پلاستیکی مخصوص هم زدن و 1 عدد تیغه پلاستیکی مخصوص خمیرزن را دارا می باشد ، از تیغه همزن برای ترکیبات نرم و کم حجم و از تیغه خمیرزن برای ترکیبات پر حجم و سفت می توانید استفاده کنید . برای استفاده از بخش همزن و خمیرزن مراحلی را که میگوییم انجام دهید . اگر پارچ مخلوط کن بر روی دستگاه نصب شده است باید آنرا از دستگاه جدا نموده و درب مخصوص را در جای آن قرار دهید تا قفل ایمنی ان بخش فعال شود . در ادامه کاسه ی غذا ساز را  در جای مخصوص خود قرار داده و بپیچانید تا در جای خود قفل شود . سپس هر یک از تیغه های همزن یا خمیرزن را درون کاسه قرار دهید . سپس مواد غذایی را که قصد همزدن انها را دارید درون کاسه بریزید . در نهایت درب کاسه را نیز گذاشته و آن را نیز در جای خود قفل نمایید . در پایان غذاساز را روشن نمایید تا مواد شما اماده شوند . در 2 تصویر پایین طریقه قرار گیری شبکه های خمیرزن و همزن کاملا قابل مشاهده است .

بخش خمیرزن در غذاساز ساپر مدل SFP-500
بخش خمیرزن در غذاساز ساپر مدل SFP-500
بخش همزن در غذاساز ساپر مدل SFP-500
بخش همزن در غذاساز ساپر مدل SFP-500

غذاساز ساپر مدل 500 یک تیغه استیل مقاوم دارد که از ان برای خرد کردن انواع گوشت ، مرغ ، ماهی ، سیب زمینی پخته ، پیاز ، گوجه ، سبزیجات و خیلی از مواد غذایی دیگر را می توانید با این تیغه مقاوم خرد کنید . هم چنین از این تیغه برای تهیه سالاد میوه و سالاد سبزیجات نیز می توانید استفاده کنید . برای استفاده از این بخش باید مراحل زیر را انجام دهید . اگر پارچ مخلوط کن بر روی دستگاه نصب شده است باید آنرا از دستگاه جدا نموده و درب مخصوص را در جای آن قرار دهید تا قفل ایمنی ان بخش فعال شود . در ادامه کاسه ی غذا ساز را  در جای مخصوص خود قرار داده و بپیچانید تا در جای خود قفل شود . سپس تیغه استیل غذاساز را درون کاسه قرار دهید . سپس مواد غذایی را که قصد خردکردن انها را دارید درون کاسه بریزید . در نهایت درب کاسه را نیز گذاشته و آن را نیز در جای خود قفل نمایید . در پایان غذاساز را روشن نمایید تا مواد شما اماده شوند . در تصویر زیر روش صحیح راه اندازی بخش خردکن را می توانید مشاهده نمایید .

بخش خردکردن در غذاساز ساپر مدل 500
بخش خردکردن در غذاساز ساپر مدل 500

غذا ساز ساپر یک محفظه پلاستیکی مخصوص برای نگهداری لوازم جانبی را دارا می باشد که می توانید کلیه رنده ها و تیغه ها را درون آن بگذارید تا همیشه دم دستتان باشد . در تصویر پایین می توانید کلیه لوازم جانبی غذاساز ساپر را مشاهده نمایید .

غذاساز ساپر 8 کاره مدل SFP-500
غذاساز ساپر 8 کاره مدل SFP-500

موتور این غذاساز دارای قدرت 500 وات می باشد که این محصول را به یک غذا ساز قوی تبدیل کرده است . بر روی موتور این غذا ساز یک کلید خاموش و روشن ، به همراه پیچ تنظیم سرعت ، و هم چنین یک کلید پالس ، قرار گرفته اند . از دگمه پالس برای لحظه ای کار کردن دستگاه می توانید استفاده کنید و پیچ تنظیم سرعت نیز در 2 حالت سرعت را تنظیم میکند . این غذا ساز دارای سیستم قفل ایمنی می باشد بدین معنا که تا همه قطعات بطور صحیح در هم قرار نگیرند ، دستگاه کار نخواهد کرد . پس وقتی دیدید که دستگاهتان کار نمیکند به این نکته توجه کنید که آیا همه قطعات در هم چفت شده اند یا خیر . قسمت زیرین این غذا ساز تعدادی پایه پلاستیکی چسبناک قرار گرفته است که باعث می شوند غذاساز به میز بپچسبد و در حین کار هیچ گونه تکان و صدایی نداشته باشد .

قفل های ایمنی نصب شده در غذاساز ساپر
قفل های ایمنی نصب شده در غذاساز ساپر

در پایان اگر قصد خرید دستگاه غذاساز را دارید پیشنهاد ما به شما غذاساز 8 کاره ساپر مدل SFP-500 می باشد که دارای کیفیتی بالا ، ظاهری زیبا ، استفاده سریع و آسان ، پر قدرت و کم صدا و هم چنین دارای قیمت مناسب می باشد . این محصول را می توانید به عنوان خرید جهیزیه نیز انتخاب نموده و خریداری نمایید . این غذاساز درون بسته بندی مقوایی و رنگی ارایه می شود که می توانید در تصویر پایین جعبه محصول را مشاهده نمایید .

در صورت تمايل جهت خريد غذاساز ساپر مدل 500 مي توانيد بر روي ( اضافه به سبد خريد ) کليک نماييد ، سپس به بخش سبد خريد رفته و ( تسويه حساب ) را انتخاب کنيد . در مرحله بعد ( ثبت نام ) و يا ( تسويه به عنوان مهمان ) را انتخاب نماييد و مشخصات خود را وارد سيستم نماييد . در مرحله بعد روش ( حمل و نقل ) را انتخاب نموده و در انتها روش پرداخت ملت را انتخاب کنيد و وارد درگاه پرداخت بانک ملت بشويد . پس از پرداخت مبلغ و ثبت سفارش ، محصول شما برايتان ارسال خواهد شد .

غذاساز ساپر 8 کاره مدل SFP-500
غذاساز ساپر 8 کاره مدل SFP-500 

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

آخرین محصولات