ماشین تبدیل شونده به ربات موزیکال

مشخصات محصول :

 • یک ماشین تبدیل شونده به ربات با قابلیت حرکت و چرخش و موزیکال
 • قابلیت روشن شدن چراغ های جلویی و عقبی ماشین
 • جنس بدنه ی محصول از پلاستیک با کیفیت بالا
 • ابعاد ماشین 21 × 9 سانتیمتر
 • ارتفاع ماشین تبدیل شونده 7 سانتیمتر
 • دارای محفظه ی قرار گیری 3 عدد باتری قلمی
 • قابلیت ادامه مسیر در صورت برخورد به موانع
 • دارای کلید روشن و خاموش در قسمت زیرین ماشین
 • مناسب برای کادوئی
 • رنگ محصول : زرد
 • ساخت چین
ماشین تبدیل شونده به ربات
ماشین تبدیل شونده به ربات

این محصول یک ماشین با قابلیت تبدیل شدن به ربات می باشد . جنس این ماشین تبدیل شونده از پلاستیک باکیفیت تولید شده است . ابعاد ماشین تبدیل شونده به ربات 21 × 9 سانتیمتر بوده و ارتفاع آن نیز 7 سانتیمتر است . این ماشین تبدیل شونده قابلیت حرکت و چرخش 360 درجه ای ، پخش صدا در حین حرکت ، قابلیت ادامه دادن به مسیر در صورت برخورد به موانع و روشن شدن چراغ های جلویی و عقبی را دارا می باشد .

ماشین تبدیل شونده به ربات موزیکال به وسیله 3 عدد باتری قلمی معمولی کار میکند ، محل قرار گیری باتری ها در قسمت زیرین این ماشین تعبیه شده است . کلید روشن و خاموش کردن ماشین تبدیل شونده نیز در قسمت زیر خودرو قرار داده شده است . برای راه اندازی خودرو تبدیل شونده به ربات کافیست کلید را در وضعیت ON قرار دهید و سپس ماشین تبدیل شونده را بر روی یک میز و یا بر روی زمین قرار دهید . ماشین تبدیل شونده روشن شده و شروع به حرکت کردن خواهد کرد .

ماشین تبدیل شونده
ماشین تبدیل شونده

ماشین تبدیل شونده در حین حرکت چرخش 360 درجه ای نیز خواهد داشت و در صورت برخورد کردن به موانع مختلف تغییر مسیر می دهد و متوقف نخواهد شد . پس از چند لحظه ماشین شما تبدیل به یک ربات خواهد شد ، قابلیت موزیکال بودن و روشن شدن چراغ های این ماشین جلوه ی خاصی به این ربات تبدیل شونده خواهد داد . برای خاموش کردن این ربات تبدیل شونده باید کلید را در وضعیت OFF قرار دهید .

رنگ این ماشین تبدیل شونده زرد می باشد ، این ربات تبدیل شونده موزیکال ساخت کشور چین است و از کیفیت و طراحی قابل قبولی برخوردار می باشد . شما می توانید این ربات تبدیل شونده را به کودکان و فرزندان خود هدیه دهید و با این کار آنها را شگفته زده نمائید . بدون شک کودکان و فرزندان از داشتن این ماشین تبدیل شونده به ربات خوشحال شده و از بازی کردن با این ماشین دو منظوره لذت خواهند برد .

همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم قابلیت حرکت ( جلو _ عقب و حرکت به راست و چپ ) ، قابلیت پخش صدا و موزیکال بودن و قیمت مناسب ، این ماشین تبدیل شونده را به یک محصول پرطرفدار در بین کودکان جای داده است . وزن این ماشین تبدیل شونده فقط 300 گرم است و کودکان به راحتی می توانند با این ماشین بازی کرده و لذت ببرند .

خرید ماشین تبدیل شونده
خرید ماشین تبدیل شونده

در صورت تمايل براي خريد ماشین تبدیل شونده مي توانيد بر روي ( اضافه به سبد خريد ) کليک نماييد ، سپس به بخش سبد خريد رفته و ( تسويه حساب ) را انتخاب کنيد . در مرحله بعد ( ثبت نام ) و يا ( تسويه به عنوان مهمان ) را انتخاب نماييد و مشخصات خود را وارد سيستم نماييد . در مرحله بعد روش ( حمل و نقل ) را انتخاب نموده و در انتها روش پرداخت ملت را انتخاب کنيد و وارد درگاه پرداخت بانک ملت بشويد . پس از پرداخت مبلغ و ثبت سفارش ، محصول شما برايتان ارسال خواهد شد .

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

آخرین محصولات