بازی تست اعصاب

آیا فکر می کنید که به اعصاب خود مسلط هستید ، پس خود را با این بازی محک بزنید !

یک بازی و سرگرمی مهیج برای تمامی اعضای خانواده

مشخصات محصول :

  • قابلیت پخش صدا و نور در هنگام برخورد مداد با مدار
  • ابعاد محصول 18 × 12 سانتیمتر
  • کارکرد به وسیله 2 عدد باتری قلمی معمولی
  • هماهنگی چشم و دست ، افزایش دقت و تمرکز
  • مناسب برای تمامی اعضای خانواده
  • رنگ محصول : قرمز
  • ساخت چین
بازی اعصاب سنج
بازی اعصاب سنج

اعصاب سنج یک بازی و یک سرگرمی مهیج و نشاط آور برای تمامی سنین می باشد . شما می توانید با این وسیله تسلط بر اعصاب خود را محک بزنید و امتیاز بگیرید . محصول دارای یک مداد مخصوص برای انجام بازی می باشد . این محصول بوسیله 2 عدد باتری قلمی کار میکند ، محل قرار گیری باتری ها در قسمت پشتی بازی تعبیه شده است .

ابعاد بازی اعصاب سنج 18 × 12 سانتی متر است ، رنگ این محصول قرمز می باشد . این محصول قابلیت پخش صدا و هم چنین نور را در هنگام برخورد مداد با بدنه ی بازی دارا  می باشد . روش بازی اعصاب سنج به این گونه است که شما ابتدا درون محصول باتری را قرار می دهید ، حالا می توانید به وسیله ی مداد مخصوص شروع به تست اعصاب خود کنید . نقطه شروع ( start ) در قسمت چپ و بالایی صفحه ی بازی قابل مشاهده است .

بازی تست اعصاب به این شکل است که شما باید مداد مخصوص را به گونه ای درون یک مدار فلزی حرکت دهید که هیچ اتصالی بین مداد و مدار به وجود نیاید و اگر اتصال به وجود بیاید دستگاه بوق می زند و چراغ آن روشن می شود که خبر از اتصال و باخت فرد بازی کننده را می دهد . شما هر چه مسلط تر باشید مسیر بیشتری را می توانید طی نمایید و امتیاز بیشتری نیز می توانید بگیرید ،  بدون آنکه صدای دستگاه در بیاید .

بازی تست اعصاب
بازی تست اعصاب

بازی اعصاب سنج باعث هماهنگی بین چشم و دستها در کودکان خواهد شد ، هم چنین موجب افزایش قدرت تمرکز و دقت در آنها نیز می شود . شما می توانید با خرید این محصول برای کودکان و سایر اعضای خانواده ی خود آنها را ساعتها با این محصول سرگرم نمایید .

در صورت تمايل براي خريد اعصاب سنج مي توانيد بر روي ( اضافه به سبد خريد ) کليک نماييد ، سپس به بخش سبد خريد رفته و ( تسويه حساب ) را انتخاب کنيد . در مرحله بعد ( ثبت نام ) و يا ( تسويه به عنوان مهمان ) را انتخاب نماييد و مشخصات خود را وارد سيستم نماييد . در مرحله بعد روش ( حمل و نقل ) را انتخاب نموده و در انتها روش پرداخت ملت را انتخاب کنيد و وارد درگاه پرداخت بانک ملت بشويد . پس از پرداخت مبلغ و ثبت سفارش ، محصول شما برايتان ارسال خواهد شد .

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: