بازی فکری دوچشمی

افزایش تمرکز و دقت و تقویت هوش اجتماعی کودکان

تقویت اعتماد به نفس کودکان

مشخصات محصول :

  • مناسب برای رده سنی بالای 5 سال
  • تعداد بازیکنان مورد نیاز برای بازی 2 تا 4 نفر
  • دارای 4 عدد عینک پلاستیکی باکیفیت
  • دارای 20 عدد دماغ پلاستیکی در رنگ بندی های مختلف
  • دارای 3 عدد تاس ( رنگی – اشکال – حلقه ها )
  • دارای 6 عدد کارت بازی ( دارای تصاویر رنگی و مختلف )
  • قانون انجام بازی
  • ساخت ایران – محصولی از بازی تا
بازی دوچشمی
بازی دوچشمی

یکی از مشکلاتی که بچه های دچار اختلالات یادگیری با آن درگیر هستند ، مربوط به دقت و تمرکز حواس می باشد . از آنجا که بیشترین حجم ورودی اطلاعات از طریق حس بینائی ( 75 درصد ) رخ می دهد ، لذا تقویت حس بینائی ، امری بسیار مهم می باشد . دقت به معنی توجه غیر ارادی از طریق حواس پنجگانه است . افرادی که دقت بالایی دارند معمولا حافظه بهتری هم دارند .

دقت یک مهارت است و میتوان مانند هر مهارت دیگری آن را تقویت کرد . تمرکز نیز باعث می شود بر افکار مزاحم مسلط شویم . تمرکز حواس باعث تقویت اراده هم می شود ، تمرکز و اراده رابطه ی مستقیم با یکدیگر دارند . افراد دقیق اراده خوبی هم دارند . حال باید بدانید که ورزش و بازی موجب افزایش دقت در کودکان می شود . بازی دوچشمی با روشی جذاب و دوست داشتنی باعث افزایش دقت و تمرکز در کودکان شما می شود .

بازی فکری دوچشمی
بازی فکری دوچشمی

بازی فکری دو چشمی به منظور افزایش تمرکز و قدرت یادگیری بازیکنان طراحی شده است ، در بازی دوچشمی بازیکنان باید هرچه سریعتر تصویر مورد نظر را پیدا کنند و گرنه دماغ آنها بلند خواهد ماند و امتیاز از دست خواهند داد .

هدف بازی دوچشمی

باید بازیکنی باشید که بتوانید هر چه سریع تر دماغ های پلاستیکی را از روی عینک خود بردارید .

بازی دوچشمی به این صورت است که ابتدا هر یک از بازیکنان باید یک عینک ( موجود درون بسته بندی بازی ) بر روی صورت خود بگذارند و بر روی عینک خود نیز 5 عدد دماغ پلاستیکی ( موجود درون بسته بندی بازی ) و از هررنگ یک عدد ( ترتیب رنگ ها مهم نیست ) قرار دهند .صفحه های بازی را در وسط بازیکنان بر روی میز یا زمین کنار هم و بصورت پازل قرار دهید . سپس نفر اول ( کوچک ترین بازیکن ) هر 3 عدد تاس را باید پرتاب کند و اکنون تمامی بازیکنان باید با توجه به رنگ و شکلی که روی تاس ها آمده است ، تصویر مورد نظر را بر روی کارت های بازی پیدا کنند و انگشت خود را هر چه سریع تر روی آن قرار دهند .

در ادامه بازی دوچشمی اگر تصویر پیدا شده درست بود ، بازیکنی که تصویر را درست حدس زده باشد می تواند یکی از دماغ هایش را بردارد . بازیکنی که زودتر بتواند دماغ هایش را تمام کند برنده ی بازی دوچشمی خواهد بود . برای اطلاعات بیشتر می توانید راهنمای بازی موجود درون بسته بندی را مطالعه نمایید .

روش بازی دوچشمی
روش بازی دوچشمی

محتویات درون بسته بندی بازی فکری دوچشمی شامل ، 4 عدد عینک پلاستیکی ، 20 عدد دماغ پلاستیکی ( در 5 رنگ ) ، 3 عدد تاس ( رنگی – اشکال و حلقه ها ) ، صفحه ی بازی ( 6 قطعه پازلی ) و راهنمای بازی .

بازی دوچشمی باعث افزایش تمرکز و دقت و تقویت هوش اجتماعی در کودکان خواهد شد . هم چنین بازی دوچشمی به تقویت اعتماد به نفس در کودکان شما کمک خواهد کرد .

رده سنی مناسب برای انجام بازی دوچشمی بالای 5 سال می باشد ، افراد مورد نیاز برای انجام بازی دوچشمی بین 2 تا 4 نفره می باشد .

در صورت تمايل براي خريد بازی فکری دوچشمی مي توانيد بر روي ( اضافه به سبد خريد ) کليک نماييد ، سپس به بخش سبد خريد رفته و ( تسويه حساب ) را انتخاب کنيد . در مرحله بعد ( ثبت نام ) و يا ( تسويه به عنوان مهمان ) را انتخاب نماييد و مشخصات خود را وارد سيستم نماييد . در مرحله بعد روش ( حمل و نقل ) را انتخاب نموده و در انتها روش پرداخت ملت را انتخاب کنيد و وارد درگاه پرداخت بانک ملت بشويد . پس از پرداخت مبلغ و ثبت سفارش ، محصول شما برايتان ارسال خواهد شد .

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: