قوانین و مقررات و حفظ حریم شخصی کاربر

کلیه اصول و رویه های فروشگاه اینترنتی تک ظرف منطبق بر قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است . در صورتیکه در قوانین مندرج ، رویه ها و اصول فروشگاه تک ظرف تغییراتی در آینده ایجاد شود ، درهمین صفحه منتشر و بروز رسانی خواهد شد و کاربران توافق می کنند که استفاده مستمرشان از سایت فروشگاه به معنای پذیرش هرگونه تغییر می باشد .

تعریف مشتری یا کاربر :

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام و یا صفحه ی خرید درج کرده است ، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات اقدام نماید .

فروشگاه ما به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند ، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند . ما متعهد می‏‌شویم در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کنیم و در این راستا ، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را ، توسعه دهیم . در واقع با استفاده از سایت تک ظرف شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید .

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سایت ، مانند متن ، تصاویر، موارد قابل کپی و کلیه محتوای تولید شده توسط سایت جزئی از اموال ما محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی تک ظرف است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز ، حق پیگرد قانونی را برای سایت تک ظرف محفوظ می ‏‌دارد .

ثبت، پردازش و ارسال سفارش :

- روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته ، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات انجام می‌‏شوند . ما به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهیم .

- کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت takzarf.com به وسیله ارسال پیش فاکتور از طریق ایمیل ، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند . ما همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده ، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهیم . با وجود این ، در صورتی که موجودی محصولی در انبار به پایان برسد ، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری ، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده ، محصول دیگری را طبق نظر خود جایگزین کند .

- در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری قبل از ارسال کالا ، مبلغ پرداخت شده ی مشتری طی 24 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد .

- کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود ، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند . بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست ، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود .

* قوانین فروش و ثبت سفارش

1. مسئولیت صحت اطلاعات وارد شده جهت ثبت سفارش برعهده مشتری می باشد .

2. قیمت نهایی کالا ، قیمت لحاظ شده در فاکتور پس از تایید سفارش می باشد .

3. هزینه ارسال کالا به عهده مشتری می باشد ، این مبلغ بر اساس وزن کالا و شهر مقصد متغیر بوده و در هنگام خرید و ثبت سفارش منظور خواهد شد . هزینه ارسال به همراه مبلغ کالا جمع زده شده و در انتهای سفارش نمایش داده می شود .

4. مشتری در مرحله آخر ثبت سفارش می تواند مبلغ نهایی فاکتور خود را از طریق درگاه پرداخت آنلاین بانک ملت پرداخت نماید و سفارش خود را نهایی کند .

5. ارسال کالا به شهر مقصد توسط پست پیشتاز انجام خواهد شد و با توجه به شهر مقصد بین 1 الی 5 روز کاری به دست مشتری خواهد رسید .