ماکت ماشین کادیلاک دویل 1972 گرین لایت مقیاس 64

ماکت ماشین Cadillac deville

1972 cadillac sedan deville & airstream 16 bambi – scale 1/64 – greenlight

Used under license

مشخصات ماکت :

  • جنس بدنه ی فلزی
  • کیفیت ساخت و جزییات بالا
  • ابعاد ماکت ماشین 2.5 × 3 × 9 سانتی متر
  • ابعاد ماکت کمپر 4 × 3 × 8 سانتی متر
  • مقیاس ماکت 1:64
  • وزن مدل به همراه بسته بندی وکیوم 206 گرم
  • جعبه : بسته بندی وکیومی
  • ایده آل برای کلکسیونرها و علاقه مندان به ماکت و ماشین
  • ساخت چین – برند گرین لایت – greenlight
ماکت کادیلاک دویل
ماکت کادیلاک دویل
ماکت ماشین کادیلاک دویل
ماکت ماشین کادیلاک دویل
ماکت کادیلاک
ماکت کادیلاک
ماکت ماشین کادیلاک
ماکت ماشین کادیلاک

ماکت های ماشین چند وقتی است که مورد علاقه ی افراد مختلفی از سنین کوچک و بزرگ قرار گرفته است ، از این ماکت ماشین ها به عنوان دکوری و کلکسیونی استفاده میشود ، برخی از این ماکت ها ارزش بالایی برای کلکسیون افراد به حساب میرود و برخی نیز جز ماکت های کمیاب و یا حتی نایاب قرار میگیرند .

ماکت ماشین میتواند مورد توجه هم سنین کوچک و هم سنین بزرگسال قرار بگیرد ، در این راستا می توان برخی از آنها را به عنوان دسته بندی ماشین فلزی ( ماکت های عقب کش و موزیکال ) و مدلهای متوسط و حرفه ای را به عنوان ماکت ماشین برشمرد .

ماکت های ماشین بر اساس مقیاس خود دسته بندی میشوند ، بطور مثال مقیاس های 1:18 ، 1:24 ، 1:43 ، 1:64 ، و 1:87 که هر یک از اینها میتواند ماکت های حرفه ای و آماتور را شامل شود . بطور مثال ماکت مقیاس 1:64 یعنی ماکت 64 برابر از نسخه ی واقعی اون کوچک تر شده باشد و در همین اندازه سعی شده باشد تمامی جزییات و هم چنین دقت اندازه و ابعاد در آن رعایت شده باشد .

ماکت cadillac deville 1972
ماکت cadillac deville 1972
ماکت کادیلاک دویل با کمپر گرین لایت
ماکت کادیلاک دویل با کمپر گرین لایت

ماکت ماشین کادیلاک دویل به همراه کمپر مدل 1972 برند greenlight مقیاس 1:64 را می توان جز دسته بندی ماکتهای متوسط و حتی حرفه ای برشمرد . کیفیت ساخت و جزییات در این ماکت کامل رعایت شده است و تولید کنندگان آن سعی کرده اند تمامی جزییات آن را مراعات نموده و ماکتی حرفه ای را در دسترس کلکسیونر داران قرار بدهند .

جنس بدنه ی ماکت کادیلاک دویل کمپر مدل 1972 گرین لایت مقیاس 1:64 از فلز با کیفیت تولید شده و قسمت های داخلی ماکت Cadillac sedan deville 1972 نیز پلاستیک با کیفیت می باشد .

ابعاد ماکت ماشین Cadillac sedan deville 1972 برند گرین لایت نیز 2.5 × 3 × 9 سانتی متر است ، ابعاد بخش کمپر این ماکت نیز 4 × 3 × 8 سانتیمتر است و مقیاس آن در مقایسه با نمونه ی واقعی آن 1:64 می باشد . این ماکت نشان used under license را دارا می باشد .

ماکت کادیلاک دویل مدل 1972 برند greenlight مقیاس 64 دارای بسته بندی وکیومی بوده و می توان از آن به عنوان هدیه برای دوستان و علاقه مندان به ماکت استفاده نمود . وزن این ماکت ماشین فلزی به همراه بسته بندی آن 206 گرم می باشد . این ماکت ساخت کشور چین و محصولی از برند معتبر greenlight بوده که در زمینه تولید ماکت های ماشین فعالیت داشته و محصولات با کیفیت بالایی را ارائه می نمایند .

در صورت تمايل براي خريد ماکت ماشین کادیلاک دویل مدل 1972 گرین لایت مقیاس 1:64 می توانيد بر روي ( اضافه به سبد خريد ) کليک نماييد ، سپس به بخش سبد خريد رفته و ( تسويه حساب ) را انتخاب کنيد . در مرحله بعد ( ثبت نام ) و يا ( تسويه به عنوان مهمان ) را انتخاب نماييد و مشخصات خود را وارد سيستم نماييد . در مرحله بعد روش ( حمل و نقل ) را انتخاب نموده و در انتها روش پرداخت ملت را انتخاب کنيد و وارد درگاه پرداخت بانک ملت بشويد . پس از پرداخت مبلغ و ثبت سفارش ، محصول شما برايتان ارسال خواهد شد  .

شما مي توانيد براي دريافت راهنماي خريد محصول و يا مشاوره در مورد محصول ، با آيدي ما در تلگرام در ارتباط باشيد .

https://t.me/takzarfcom

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: