پلوپز 4 نفره اتوماتیک پارس خزر مدل 101 تیان

مشخصات محصول :

_ ظرفیت پلوپز 4 نفره

_ جنس بدنه ی پلوپز فلزی

_ جنس ظرف داخلی پلوپز نچسب

_ دارای درب شیشه ای و دارای محفظه ی خروج بخار

_ پخت اتوماتیک برنج

_ قابلیت تنظیم پخت برنج با ته دیگ های مختلف

_ قابلیت جمع کردن سیم دستگاه در قسمت زیرین پلوپز

_ دارای نشان ایمنی

_ چراغ راهنمای پخت

_ دارای پیمانه ی پلاستیکی مدرج و اسفنج مخصوص شستشوی ظرف نچسب

_ قدرت پلوپز 500 وات

_ رنگ : سفید

_ ساخت ایران – برند پارس خزر PARS KHAZAR

پلوپز پارس خزر 4 نفره مدل تیان
پلوپز پارس خزر 4 نفره مدل تیان

پلوپز 4 نفره پارس خزر مدل تیان یکی از محصولات برتر و با کیفیت در زمینه پلوپز می باشد . همانطوری که به آن اشاره کردیم ظرفیت داخلی این پلوپز 4 نفر می باشد . جنس بدنه ی این پلوپز فلزی بوده و به رنگ سفید تولید شده است . ظرف داخلی پلوپز نیز از جنس نچسب می باشد و شما می توانید به راحتی برنج را در این پلوپز تهیه نمائید و نگران چسبیدن برنج به ظرف نباشید .

پلوپز اتوماتیک 4 نفره پارس خزر دارای درب شیشه ای بوده و بر روی این درب محفظه ای جهت خروج بخار غذا تعبیه شده است . دستگیره ای پلاستیکی جهت جابجایی درب نیز بر روی آن قرار گرفته است . درب شیشه ای این پلوپز باعث می شود تا شما به راحتی مراحل پخت برنج را مشاهده نمائید . ظرف داخلی پلوپز پارس خزر نچسب است ، ابعاد ظرف داخلی 23 سانتیمتر بوده و ارتفاع داخلی آن نیز 10 سانتیمتر می باشد .

پلوپز پارس خزر 4 نفره اتوماتیک مدل تیان
پلوپز پارس خزر 4 نفره اتوماتیک مدل تیان

پلوپز 4 نفره پارس خزر مدل تیان اتوماتیک می باشد و دستگاه بصورت خودکار پس از پخت برنج خاموش خواهد شد . پیچ تنظیم پخت در قسمت جلوئی پلوپز قرار دارد . وقتی نشانگر بر روی کلمه OFF می باشد پلوپز خاموش است . پیچ تنظیم پخت را به سمت راست می چرخانید و حالت پخت برنج به همراه ته دیگ مورد نظر را انتخاب می کنید . هر چه پیچ تنظیم را به انتها نزدیکتر کنید زمان پخت برنج بالاتر رفته و برنج ته دیگ بیشتری خواهد داشت .

سیم برق پلوپز را پس از استفاده می توانید در قسمت زیرین پلوپز جمع نمائید . یک عدد پیمانه ی پلاستیکی مدرج جهت اندازه گیری برنج و یک عدد اسفنج جهت شسشتوی ظرف داخلی پلوپز درون این محصول قرار داده شده است . پلوپز پارس خزر 4 نفره دارای نشان ایمنی می باشد . قدرت این پلوپز نیز 500 وات است .

پیچ تنظیم پخت پلوپز پارس خزر
پیچ تنظیم پخت پلوپز پارس خزر

روش استفاده از پلوپز اتوماتیک مدل تیان پارس خزر :

_ ظرف داخلی پلوپز را با اسفنج بشویید و قسمت های بیرونی آن را کاملا خشک نمائید .

_ مقدار برنج مورد نیاز را با استفاده از پیمانه مدرج اندازه گرفته و شستشو دهید .

_ برنج شسته را در ظرف داخلی پلوپز ریخته و پس از اضافه نمودن نمک و روغن ، میزان آب مورد نیاز را نیز به آن اضافه کنید .

_ ظرف داخلی پلوپز را در داخل بدنه ی اصلی قرار داده و مطمئن شوید که کاملا در جای خود قرار گرفته باشد . سپس درب پلوپز را روی آن قرار دهید .

_ پلوپز را روی یک سطح صاف قرار دهید . سیم برق پلوپز را به برق متصل نمائید .

_ برای روشن کردن پلوپز و انتخاب ته دیگ مورد نظر باید پیچ تنظیم را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید و بر روی رنگ مورد نظر خود قرار دهید . چراغ راهنما روشن شده و پلوپز شروع به کار خواهد کرد . پس از پایان زمان پخت چراغ راهنما بطور خودکار خاموش خواهد شد .

پلوپز 4 نفره پارس خزر مدل تیان
پلوپز 4 نفره پارس خزر مدل تیان

قبل از استفاده از ظرف نچسب پلوپز ، آنرا با آب داغ و مایع ظرفشوئی شسته و با روغن مایع آغشته و سپس استفاده کنید . از کفگیر یا دیگر وسایل مشابه فلزی جهت خارج نمودن و یا هم زدن برنج به هیچ وجه استفاده نکنید و بجای آن از کفگیر چوبی و یا قاشق های مخصوص ظروف نچسب استفاده کنید . برای شستشوی ظرف فقط از اسفنج استفاده نموده و از الیاف سیمی ، پودرهای ساینده و اسکاچ استفاده نکنید . ظرف داخلی پلوپز فقط جهت استفاده در پلوپز طراحی شده است ، بنابراین از قرار دادن ظرف بر روی شعله مستقیم پرهیز کنید .

در صورت تمايل جهت خريد پلوپز پارس خزر 4 نفره مدل تیان مي توانيد بر روي ( اضافه به سبد خريد ) کليک نماييد ، سپس به بخش سبد خريد رفته و ( تسويه حساب ) را انتخاب کنيد . در مرحله بعد ( ثبت نام ) و يا ( تسويه به عنوان مهمان ) را انتخاب نماييد و مشخصات خود را وارد سيستم نماييد . در مرحله بعد روش ( حمل و نقل ) را انتخاب نموده و در انتها روش پرداخت ملت را انتخاب کنيد و وارد درگاه پرداخت بانک ملت بشويد . پس از پرداخت مبلغ و ثبت سفارش ، محصول شما برايتان ارسال خواهد شد .

بسته بندی پلوپز پارس خزر 4 نفره
بسته بندی پلوپز پارس خزر 4 نفره

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: